Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha anyum nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha anyum nem engedi h egyutt legyek egy nallam 3evvel idosebb sraccal?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14
2018. jan. 31. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát tenni nem nagyon tehetsz semmit. Ilyenkor három év egy picit tényleg sok.
2018. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát "Ilyenkor három év egy picit tényleg sok." mostani fiataloknál ez még viszonylag kevés, de igen egyébként egyetértek ez szerintem is sok ennyi idősen, nem tehetsz semmit, ha ellenzi akkor valószínűleg nincs jövő, de kétlem hogy, ha engedné is hosszú lenne.
2018. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen korú vagyok és soknak tartom.
2018. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, elnézést kérek, #5-ös igazad van általánosságban beszéltem, szeretném hozzátenni, hogy tisztelet a kivételnek!
2018. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
talán mert nem akar még nagymama lenni? gondolom az együttlét az szexet jelent...
2018. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mit akarsz egy 17 éves sráctól aki majdnem hogy felnőtt ? Valószínű majd pont egy 14éves lánynál találja meg a szerelmet hagyjuk már.A saját korosztályodban keresgélj. Egy 17 éves csávó az maximum egyszer meghúz aztán ennyi voltál neki...
2018. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!