Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Országok választanak el tőle....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Országok választanak el tőle. Van értelme így elkezdeni?

Figyelt kérdés

Egy éve a személy akit szeretek más országba költözött. Szerettük egymást, de mindig más hullámhosszon voltunk. De ez soha nem számított. Ugyan lány vagyok, mégis bánom már, hogy nem neveztem nevén az érzéseimet időben. Mindketten féltünk. Ő elment tanulni, én is máshova mentem. Másfelé sodort minket az élet, de most érzem azt, hogy a távolság mutatja meg igazán, hogy mennyire is hiányozhat nekünk valaki. Néha úgy érzem már teljesen túl vagyok rajta, de néha elérnek a "mélypontok" és újra érzem azt, hogy mennyire nagyon szeretem őt. Nem tudom ő hogy van ezzel, valószínüleg hasonlóképp. Ugyan korábban már említettem, hogy más hullámhosszon voltunk, mégis ugyanolyanok vagyunk. Csak más a felfogás. De most nem is ez a lényeg. Régen sokat voltunk együtt. Imádtam azokat az órákat. Aztán elkezdtem elfelejteni őket. Most pedig néha-néha bevillan egy-egy emlék és pont ezért egyre jobban hiányzik. Minden dalban és zenében, még a tájakban is szinte őt látom. Nagyon rossz ez így. Mi a véleményetek?



Sajnálom, kissé nyálasra sikeredett, de jól esett végre kiírni magamból. Köszönöm, ha elolvastad.



2018. jan. 31. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, mert különben örökre ott marad benned a tüske, hogy nem tetted. Veszteni valós úgymond nincs, mert legalább megpróbálják, és bízz benne, hogy sikerülni fog.
2018. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindkettőnk nagyon elfoglalt. Egyetemisták vagyunk, én dolgozom mellette, ő nem tudom mit csinál.

Évekig pedig nem szeretnék videochaten élni egy kapcsolatot. Kimenni sajnos nincs most lehetőségem.

2018. jan. 31. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!