Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam a fiúnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a fiúnak, hogy tetszik és a válasza az volt "miért pont én"?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval tetszik az egyik osztálytásam és ma elmondtam neki de nem is reagált rá semmit kicsit szomorú is lettem mert megszokott ölelni sokat beszélgetünk mindig melettem ül és a legjobb haverom és most félek hogy megutált és tönkre megy a barátságunk:( mit csináljak?

## szerelem
2018. jan. 31. 23:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Te ezzel már semmit nem kezdhetsz te mindent megtettél nyugodj meg kizárt hogy ilyen miatt megutáljon azt hogy miért pont ő arra tudok gondolni hogy érdekli mit láttál meg benne vagy csak lehet nem tudod hirtelen mit mondani ne kell ezen aggódni úgy is kifog derülni
2018. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem utált meg, ne félj.

Csak idáig még erre nem gondolt, és kell egy kis idő neki, míg elrendezi magában a dolgokat.

Legyél vele barátságos, és egy hét múlva esetleg kérdezd meg, mit gondol erről, amit mondtál neki.

Amúgy hány évesek vagytok?

A fiúk egy kicsit később érnek, ne feledd!

2018. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
De köcsög mar, hogy igy azt mondta, hogy “miert pont en?”!! 😦 Te tényleg megtettel mindent, le a kalappal előtted, hogy volt ehhez batorsagod, en fel éve szerelmes vagyok egy fiúba, es odáig se jutottam el, hogy beszéljek vele. Jól tetted, hogy elmondtad. Ha nem mondod el, mindig ott lesz benned a tüske, hogy “de mi lett volna, ha”, es az sokkal rosszabb annál, hogy biztosan tudod, hogy mi a valasz.
2018. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Tudod, hármas, el ne ájuljunk már egy lánytól, ha szerelmet vall...

bármennyire is furcsa neked, a fiúknál sem mindig jön a szerelem első látásra. Ha idáig fel sem merült benne, és még soha életében nem volt ilyen helyzetben, akkor is elvárnád, hogy Alain Delon stílusában válaszoljon?


Van még egy dolog, ami lehet, hogy furcsa neked: tudod, előfordul néha, hogy egy lány kezdeményez szexet.

Nem csábítást, hanem tényleg szexet (egy olyan párnál, amelyik már összeszokott).

Ilyenkor előfordulhat olyan eset, hogy a fiúnak van szüksége előjátékra, és a lánynak meg nincs.

2018. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

3as vagyok


4es, tudom, hogy nem szerethet mindig kölcsönösen egy fiu, de azért lehetett volna kedvesebben is reagálni. El lehetett volna mondani, hogy “bocs, de nem kölcsönös, sajnálom” vagy valami ilyen. De az, hogy “miert pont en?”, majd elmegy... Bárki bármit mond, szerintem ez szemetseg

2018. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Valószínű, hogy köpni-nyelni nem tudott. Tudod, a fiúk nem érzik meg annyira a dolgokat, és ő még fiatal. Elvileg éretlenebb, mint te ebben a korban.

Csoda, hogy egyáltalán válaszolni tudott, még ha nem is túl frappánsan.


De amúgy hamar ki fog ez derülni, ha normálisan viselkedik ezután a lány.

2018. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy megijedt kicsit a helyzettől, vagy csak próbálja tisztázni magában a dolgokat.

Majd, ha sikerült, akkor fog keresni... vagy lehet, hogy nem fog, csak olyan lesz, mint régen.

2018. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!