Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor csókolózzak a lánnyal? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókolózzak a lánnyal? 17/f

Figyelt kérdés
Szerelmesek vagyunk egymásba. Minden nap talalkoznk. Tegnap szerelmet vallottink egymasnak. Ma amikor talizni fogunk akkor at fogom ölelni és egy adok egy szajrapuszit. De mikor csokolozzunk?
2018. febr. 1. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
MINDIG :"D 17 évesen ez már alap :D De ha mindkettőtöknek ez az első csók, megkérdezed miközbe megöleled hogy szeretnéd most? és akkor
2018. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ember, jön ez magától. Nem kell ezt túlkomplikálni és gondolkodni rajta, hogy na akkor meg ekkor ezt fogom csinálni. Nem, akkor csak rágörcsölsz! :D


Hidd el, van az a pillanat, hogy nem bírja az egyik tovább és megfogja csókolni igazából a másikat, ha erős a vágy rá.


Én például jártam már úgy, hogy nem tudtam kontrollálni, egyszer közelebb léptem randi közben a lányhoz miközben mesélt valamiről, megfogtam a kezét, közelebb húztam jobban magamhoz, ő elnémult, nézett rám és megcsókoltam, utána minden 10 lépés után kb. megálltunk csókolózni. Nem bírtam volna ki még 5 percig, nem hogy következő randiig. :) Jól sült el, több mint egy éves kapcsolatom lett belőle, de sajnos már véget ért, szép emlékek.


20/F

2018. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne izguld túl. Majd megérzed, amikor a lány is szeretné. Amikor izzik köztetek a levegő, akkor hajrá!
2018. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!