Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csókolózzak egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Hogy csókolózzak egy lánnyal első alkalom? 14F

Figyelt kérdés
Ma összejöttem egy lánnyal és szájon akartam puszilni, de nem volt még hozzá elég bátorságom. Először szájrapuszit kellene adnom, vagy csókoljam meg? Légyszives segítsetek nagyon izgulok és nem akarom elrontani! Első lány akibe igazán szerelmes vagyok, de nem akarom elhamarkodtatni és elrontani! Kérek mindenkit, hogy aki nem tud értelmes választ adni az ne is irjon semmit inkább! BOCSÁNAT a helyesírási hibákért. Előre is köszönöm szépen!(A lány is 14 éves)
2011. febr. 1. 14:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szerintem ha még az elején tartotok akkor még nem kell elhamarkodni...én sajnos beleestem ebbe a hibába,hogy szájon pusziltam a srácot de megbántam...szerintem ha még egy pár napot vársz és már készem állsz testben lélekben akkor hajrá ;)

de ha még nem vagy rá felkészülve akkor várj!!

De még meg is próbálhatod elviccelni pl:pizzériában/étteremben/meki stb

kérdezi a lány,hogy mivel tartozik...mond azt,hogy egy csókkal és ha a csajnak bejön és közeledik ne habozz...ha viszont nem akarja akkor mond h csak vicceltél...

remélem segíthettem sok sikert :)

2011. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Norb66 ***** válasza:
100%
Te magad is leírtad :) Ne kapkodj és ne siesd el :) Eljön a megfelelő pillanat, ne csak úgy adj neki csókot. Hogy mikor jön el? Tudni fogod. Ja és ne nézegess semmilyen "hogyan csókolózzunk" témájú cuccokat. Hidd el, minden menni fog majd magától :) Ne parázz :) Ja de azért: légy vele gyengéd; és gyengéden csókold, épp hogy csak hozzáérjen a szád, ne nyomd a képébe az arcod! :)
2011. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi 1.;2. válaszolónak

Utolsó: Te komplett hülye vagy.:DD

2011. febr. 1. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
XD
2011. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem aki felvette a videot annak se lehet az IQ-ja 0-nál több :D
2011. febr. 2. 19:48
 7/11 anonim válasza:
Na és volt már valami ?? :)))
2011. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ja első kommenteló vltam
2011. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csáó! Jaaa volt persze minden rendben volt még mindig együtt vagyunk
2011. márc. 6. 20:22
 10/11 anonim válasza:
Örülök ;))
2011. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!