Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

szóval. Hozzátok fordulnék mert én nem találok választ.

Van egy lány akivel szoktam beszélgetni( nem olyan gyakran naponta váltunk párszot vagy néha néha elkezdünk hosszasan "beszélgetni"(természetesen élőben))

Nem csúnya de nem is szív döglesztő gyakran izgulok amikor közelemben van és. Ver a szivem mint az állat. Esténkét gyakran gondolok rá valamiért (persze jó értteremben ne gondolj rosszra)

Ráadásul nem ismerem annyira. Csak annyit tudok róla mi a neve milyen a szemilyisége és egyéb privát dolgokat.

És arra kérlek titeket mit tegyek,hogy ne legyek szerelmes mert ez borzasztó egy érzés mindig csak ő van a fejemben és nen tudok aludni vagy figyelni valamire. Nem akarok szerelmes lenni még...

15/f

(Ui:. Nem olvastam vissza szóval ha lesz pár helyes írási hiba vagy értelmetlenül írtam valamit akkor bocs lusta voltam vissza olvasni.)



2018. febr. 1. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy megoldás de nem a legegyszerűbb dolog... Próbáld meg megkeresni a hibáit és hitesd el magaddal hogy ezek szörnyen rossz dolgok. Egyszóval: taszítsd el magadat tőle. ( ez sokszok tudom hogy lehetetlen de több mint a semmi)
2018. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz szerelmes lenni?
2018. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Velem is elofordult mar ez h nen akartam meg szerelmes lenni pedig ha meglattom azt az illeto

szemelyt akk haragszok is ra meg nem is es akk ez hogy van most?

2018. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2# válaszoló azért mert nem akarom ilyen fiatalon elfucserálni ilyenekre az időmet feleslegesen. Mert úgy is tudom,hogy 1 évnél nem fog tovább tartani.

Amúgy köszönöm a többi választ kifogom őket próbálni.

2018. febr. 1. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h nem akarsz szerelmes lenni, de ez a dolog már bekövetkezett. Mondhatsz magadnak ellent, eltaszíthatod magadtól a lányt, de azzal őt is megbántod és saját magadnak is ellentmondasz. Szerintem maradj vele ugyanilyen viszonyban és idővel múlni fog.
2018. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!