Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a lány akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lány akit szeretek rajtam kivűl 3 másik fiú is kinézte magának?

Figyelt kérdés
A lány normális, kissé félénk de nagyon kedves és optimista lány. És nagyon szép is. Szeptember óta szeretem őt de az iskolából 3 másik pasi is kinézte magának. A lány mit se tud a többiek érzéseiről mert még barátja se volt és fogalma sincs milyen szándékaink vannak. Mit tudok tenni? Voltam vele már 'randizni' de énis eléggé félénk vagyok ilyen téren. 21/F

2018. febr. 1. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Startolj rá keményen!
2018. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele a lehető legtöbbet, a többi úgyis jön magától
2018. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát mondjuk kezdheted azzal, hogy eléggé megvered azt a 3 fiút, esetleg meg is ölöd őket. Ezzel kiiktatva a vetélytársakat sokkal könnyebb dolgot lesz.
2018. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hármasnak igaza van, de nem verekszünk, hanem párbajozunk.
2018. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lány majd választ, randizgass vele tovább szerintem.
2018. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*ha tényleg szereted, meg megéri, mert jól érzitek magatokat együtt.
2018. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*vagy kár elszalasztani-

bocsi,mégegy

2018. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megverni amúgy se tudnám őket. Pláne h az egyik srác olyan komoly és csendes rosszfiú aki a szemével is szimplán megölne. Az a bajom.a csajjal ha együtt vagyok annyira jol érzem magam de közben ideges is vagyok h nem akarok mindent elrontani. És ahogyan ismerem a többi fiút azok se fogják feladni egykönnyen. Teljesen úgy tűnik ez mint egy filmsorozat de a való életben rohadt szar...
2018. febr. 2. 07:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát neked elönyöd van abban ,hogy ismer téged , mondtad el neki ,hogy szereted ? ,vagy hogy tetszik neked ? , a lényeg ,hogy TE légy az első ,aki megszerzi :) , Sok sikert !!!
2018. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Próbálj vele többet beszélni,találkozzatok,hívd ki őt meg ilyenek..és ne érdekeljenek azok a fiúk,csak a lányra koncentrálj és ne félj semmitől. Hajrá! :)
2018. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!