Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek alapján az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján az a másik csaj tetszik a barátomnak?

Figyelt kérdés

Tehát a barátommal nagyon jól megvagyunk, ezért ha ezeket nem láttam volna sose kételkednék. Szóval van egy lány aki már azóta nem szimpatikus amióta megláttam hogy ismerősök lettek facen. Ennek már egy ideje és azóta folyamat likeolgatják egymás képeit (közte a csaj azt is ahol én vagyok a barátommal). Erre még az jött hogy a barátomnál már többször láttam a faces kereső mezőbe a csaj nevét beírva, és nagyon más csajokra nem szokott rákeresni. De elvileg még csak nem is beszéltek. Egy faluban laknak és onnan akiket még én ismerek egyik se ismerőse a csajnak csak a barátom. Szerintetek érdekli a csaj és talán fordítva is?

Nagyon szeretem a barátom és megbízom benne, épp ezért próbálom keresni a magyarázatokat, és arra gondolni hogy nincs ilyen a háttérben, mert rossz érzés a tudat, hogy közbe más lányhoz vonzódna.

Légyszi értelmes válaszokat kérek és előre köszönöm.



2017. dec. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudunk ismeretlenül biztosan jó tanácsot adni, de sajnos ez így elég egyértelműnek tűnik. Itt ugyanis nem lehet szó haverságról, hiszen nem is beszéltek még, akkor viszont csakis valamiféle vonzalom lehet a háttérben.
2017. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha vonzalomról lenne szó ezek alapján mennyire "ártalmas"? :/
2017. dec. 27. 17:19
 3/7 anonim válasza:
Bármi lehet a háttérben de a legvalószínűbb az, hogy tetszik a lány a barátodnak. Ha már komolyabbra fordul (már beszélnek ne adj isten) de még előtte ülj le a barátoddal higgadtan ezt megbeszélni. Ne féltékenykedj hanem csak fejezd ki mit érzel mikor látod, hogy megint az ő profilját nézte meg, mond el, hogy aggódsz, nem szeretnéd elveszíteni. Ezek után ha szeret nem fog többet törődni azzal a lánnyal, ha meg nem akkor legalább hamar kiderül.:) A tiszta kommunikáció az alapja egy jó kapcsolatnak.:)
2017. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Milyen a csaj?
2017. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viselkedésben nem tudom milyen. Külsőre bármi rossz indulat nélkül nekem ha fiú lennék nem jönne be de más szemszögből sajna nem néz ki olyan rosszul. :(
2017. dec. 27. 18:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is az eszembe jutott már hogy felhozzam témába, de valahogy még nem mertem.
2017. dec. 27. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben neked semmi rossz nem lehet. Ha a másik csajt választja, akkor te megszabadulsz egy hálátlan embertől, aki téged nem szeretett viszont annyira, ha meg veled marad akkor igazán szeret. Jobb, ha elhagy minthogy tudd, hogy veled van, de nem hozzád vonzódik a leginkább...mindenféleképpen beszéld meg...

Amugy, ha lett akkor mi lett a végkifejlet?

2018. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!