Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem az elbaltázo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem az elbaltázott lehetőségek után?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég ismertem meg egy lányt közös barátunknak köszönhetően, de mentségemre szóljon első nekifutásra annyira nem jött be a lány (a lány picit belevalóbb fajta). De mára már az ellenkezője a helyzet. Én se értem magam... Volt is egy úgymond közös bulink is barátokkal együtt, és hát a lány próbált táncolni velem. Fogjuk rá, hogy bevállaltam. Viszont véletlenül megbillentettem a kezét és igy egy kevés víz folyt a nadrágjára... Nem nagy dolog, de picit fáj, hogy ilyen bénán kezeltem az 1. bulinkat... Persze annyira akkor még nem éreztem iránta semmit...
2018. febr. 2. 15:38
 1/1 Modeler ***** válasza:
Persze, lehet esélyed. Barátkozz vele tovább, csináljatok közös programokat, vagy bulizzatok továbbra is a barátokkal. ismerd meg, aztán el tudod dönteni mit akarsz majd tőle a későbbiekben.
2018. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!