Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ha nem tetszene nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha nem tetszene nektek a lany, de o kezdemenyezne nálatok. Visszairnatok neki? Esetleg kesobb lehetne belole kapcsolat

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írnék, mert velem állandó jelleggel csinálják a lányok, hogy egyszercsak kuss, azt semmi és ezt gyűlölöm, mert pofátlanság. A jövőbe meg nem látok, tehát nem tudom, hogy mi lenne köztünk később.
2017. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt mar ilyen, termeszetesen valaszoltam, de ha nem ir rad maskor akkor hadjad mert nem akar semmit, sok sikert.
2017. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vissza írnék, mert bunkó nem vagyok, viszont megmondanám neki, hogy "bocsi, de nem jössz be, de ha gondolod barátság lehet". Jelen pillanatban azt is hozzátenném, hogy egyébként párom van, akit szeretek és nem hagyom el. :)
2017. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp visszaírnék neki, sokszor megkaptam már csajoktól, hogy szó nélkül eltűnnek, tudom milyen rossz ez, ezért a válasz biztos. Ha nagyon nagyon nem az esetem, talán akkor lepattintanám azonnal, de valószínűleg nem, bár ez függ az üzenetének szövegétől is. Attól viszont még, ha nem feltétlenül tetszik elsőre, de nem olyan vészes a külseje, és megtetszik a személyisége, akkor akár lehet is kapcsolat.
2017. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!