Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a tizennegyedik...

Mit kérjek a tizennegyedik szülinapomra?

Figyelt kérdés

Egy átlagos lány vagyok, szeretem az állatokat, gépezni, filmet nézni, kirándulgatni. Ruhám van elég, szinte mindjárt kiborul a szekrényből. Könyvet nem, mert nem nagyon szeretek olvasni... Van egy barátom, akivel 9 hónapja vagyunk együtt,(hátha segít, hogy mondjuk megkérjem anyum hogy aludjak nála).


Ötletekre, arra hogy te mit kérsz, mit kaptál, vagy mit kértél volna még szülinapodra.


12-17 évesek válaszát várom, de ha felnőtteknek van ötlete, hogy ők mit vesznek fiatalabb rokonaiknak, akkor annak is örülök :)


előre is köszönöm a valászokat:)



2012. máj. 28. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
PÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNZ
2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban annyi ruhád van hogy kiborul a szekrényből kérjél még egy szekrényt hogy elférjenek :D
2012. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
óvszert
2012. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Menjetek el ketten a barátoddal állatkertbe :D

Én 14. szülinapomra kaptam pénzt, hogy megvehessem életem első hajfestékét és sminkcuccait :D Mondjuk a hajfestéket csak melírozásra használtuk el, mert szőke melírt akartam mindig is a hajamba :)


20/L

2012. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

az én lányom most 15, tavaly biciklit kapott, mert kinőtte a régit


(Csak jótanács: 14 évesen még ne akarj a barátodnál aludni)

2012. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
kérd a WORLD OF WARCRAFT- ALAPJÁTÉK, WORLD OF WARCRAFT- BURNING CRUSADE, WORLD OF WARCRAFT-WRATH OF THE LICH KING, WORLD OF WARCRAFT-CATACLYSM, WORLD OF WARCRAFT- MIST OF PANDARIA! már leszoktam a wowról de neked hátha bejön
2012. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :) A WoW már mindd megvan, úgyhogy most is nagyba szoktam WowoznixD
2012. máj. 29. 15:15
 8/17 A kérdező kommentje:
A hajfesték is jól hangzik, csak az a baj hogy szőke vagyok, és anyum azt nem engedném hogy színes melír legyen benne.
2012. máj. 29. 15:16
 9/17 anonim ***** válasza:
nem engedné a szöke melirt de azt igen h a barátodnál aludj?
2012. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, csak hirtelen ez jutott eszembe hogy anyumtól a barátommal kapcsolatosan.
2012. máj. 29. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!