Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, örülne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, örülne egy lány egy ilyen első csóknak? Esetleg min kéne javítanom, hogy nagyszerű, felejthetetlen kedves élmény maradjon meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még nincs barátnőm, ellenben, sokat álmodozom hogy hogy szeretném megcsókolni majd azt a lányt akit esetleg megtalálok. Már egyszer volt szerencsém lánnyal csókolózni, de az nem volt jó. És úgy döntöttem, hogy azt szeretném, hogy egy olyan lánnyal, aki szeret és tényleg érdeklődik felém, őt úgy megcsókolni, hogy például egy romantikus esti parkban, szembe állok vele és megfogom mindkét kezét, magamhoz húzom, rámosolygok ránézek a szájára és lassan megcsókolom az ajkainál, szerintem egy ilyen nagyon szép lenne. De ti mit gondoltok? Tudom, mindenki máshogy szereti, nagyon emberfüggő. és nem szeretném megtervezni, ezek csak vázlati elképzelések, de nagyon szeretném, ha sikerülne egyszer egy korombeli lánnyal, összejönni és utána az életet elromantikázni:)))


Mit gondoltok? Bármilyen tippet tanácsot is szívesen fogadok fiúktól lányoktól egyaránt! És előre köszönöm a válaszokat! 16/F



2018. febr. 5. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csóknál sosem a helyszín számít( kivève a sötèt sikátorokat ès vègig hányt mosdókat). Ha megvan a vonzalom jó lesz a csók, ha nincs nem, ennyi, amikor meg ott vagy egy számodra kedves, vonzó emberrel nem fogsz hosszasan tervezni, hanem spontán jön majd a csók is.
2018. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szarul csókol valamelyikőtök, tökmindegy :)


Exem bénán csókolt, a párom sem túl jól, szóval az első csókok érdekesek lettek, de aztán összetanultunk.

2018. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örül majd igen. És most még Ő is csak így ábrándozik...

Majd a helyzet adja, nem kell túlságosan kidolgozni a forgatókönyvet. Amúgy is mindig szép helyen sétálgassatok. És majd ilyen vidám leszel, mint ez a klasszikus - örök, ilyen jó ez az embereknek évszázadok óta:

https://www.youtube.com/watch?v=w40ushYAaYA

2018. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik ez a csók, én is ilyesminek képzelem el az elsőt. Vagy egy olyannak, hogy csak úgy váratlanul "lacsap", de inkább amit te írtál. Csak az a baj, higy biztos nem lesz ennyire szép, de jó róla álmodozni:D 16/L
2018. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Barcsak a tobbi fiu is ilyen romantikus lenne:/ de jo tudni hogy ilyen fiuk is vannak meg:))
2018. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!