Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem csak számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem csak számomra ilyen "felejthetetlen"?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy az első komolyabb kapcsolatomon (ami fél évig tartott)nem tudok túllépni..Mármint úgy értem,szívesen gondolok vissza rá,néha hiányzik,bármikor tudnám onnan folytatni ahol abbahagytuk.A szakításunk után pár hónappal összejöttem egy másik fiúval vele 4 hónapig voltam .Persze őt is szerettem de valahogy úgy érzem hogy nekem az első szerelem volt olyan igazi,viszonzott.Voltatok már így?Bennetek milyen nyomokat hagyott az első szerelem?
2017. jan. 1. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*14/L
2017. jan. 1. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel még friss a korodban, így érthető a nehéz felejtés. Jövő ilyenkorra már nem nagyon fog érdekelni...
2017. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez már 1 éve történt szóval nem annyira friss..ráadásul a srác abban az utcában lakik ahol én is ....nehéz lesz úgymond elfelejteni
2017. jan. 1. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem.Teljesen így vagyok én is csak én 3 éve nem tudom elfelejteni😄
2017. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek az első szerelmek.:)

Ő mindenben az első, sok közös élmény.:)

Az idő minden sebet begyógyít, halványulni fog az emléke, nem gondolsz annyit rá. Majd jön a megfelelő fiú, aki tényleg feledtetni tudja és akit sokkal jobban fogsz szeretni.:)

2017. jan. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!