Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha láttam a hibáit, nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha láttam a hibáit, nem is voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki iránt sokáig éreztem valamit, de ma sem tudom pontosan mit.

Láttam a hibáit, de mégis mentem utána, mint egy kiskutya. Mikor egy hónapig nem válaszolt, nem sértődtem meg (talán nem mertem) és bár tudtam, h nem igaz egyetlen kifogása sem (le volt némítva a telefonja, stb.) Mégsem szakítottam meg vele a kapcsolatot, kb. A 10 alkalom volt amikor hosszabb ideig nem írt vissza, amikor nem írtam már neki másodjára mert rájöttem, hogy van némi önbecsülésem. 18/F



2018. febr. 6. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám annak. Inkább csak nagyon tetszett a csaj és ennyi.

Mert ha az lettél volna és nem vagy félénk akkor "rohantál" volna utána.

2018. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy, észreveszed a hibáit a másiknak, de ugyanúgy szereted. Pont ez a lényeg, hogy látod, de nem érdekel.


Lehet szerelmes voltál, de most már nem vagy, ha magad helyezted előtérbe. :)

2018. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jól tetted, hogy hoztál egy döntést :)..
2018. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
50%

Nem mondanám, hogy ez nem lehet szerelem.

Vki írta azt a fatális baromságot, hogy észreveszed a hibáit de nem érdekel: Ha van bármi is ami a SZERELMEDDEL kapcsolatos és nem érdekel akkor ott biza már bajok vannak. Elfogadni őket is hülyeség, legalábbis azokat amik alakíthatóak, azokat meg pláne amik őt is zavarják. Azért az ember -egy bizonyos korig- baromi sokat tud -ilyen vagy olyan irányba- változni egy párkapcsolatban. Jó esetben ez a változás fejlődés.


25F

2018. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25 évesen már igazán értelmezhetnéd a mondatokat. :D Észreveszed, DE NEM ÉRDEKEL. Miért érdekeljenek a hibái, ha azokkal együtt is szereted a másikat, akkor van baj, ha észreveszed a hibáit és zavarnak és idegesítenek téged, tehát ÉRDEKELNEK.
2018. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!