Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit kezdjek ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kezdjek ezzel a fiúval, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Osztálytársam. Régebben jóba voltunk, de eltávolodtunk egymástól. Van/Volt egy lány akinek tetszett és mivel már nem voltunk jóba úgy voltam vele, hogy nem annyira számít nekem ezért teljesen elzártam magam mellől a lány érdekeit nézve. Pár hónapja újra "észrevettem". Amit tudni kell róla, hogy nagyon helyes, szép a mosolya és gyönyörű a szeme. Keved, okos és figyelmes másokkal viszont az iskolánkban van egy tekintete amit megértek mert alapján logikus gondolkodásu, így nagy ember lesz belőle, ha egyszer felnő. Viszont én ezt nem kedveltem benne sose. Szóval észre vettem. Sokat veszekedtünk ezután. Letisztáztuk miért nem kerestük a másikat, hogy miért nem beszélgettünk már. Kesőbb kiderült, hogy kibeszélt másokna, hogy én miket mondtam rá, majd ezt azzal magyarázta hogy hát nem akart szart keverni, hogy most jóba vagyunk-e vagy nem. Nehezen de megbocsátottam mert láttam rajta, hogy sajnálja a dolgot. Utána volt egy kisebb félreértés ahol elvileg engem állított be kínos és elégge megalázó helyzetbe. Nagyon rosszul fogadta mert, hogy ő az sose mondta és hogy ez egy nagyon nagy félreértés és esküszi, hogy ez nem így volt. Kicsit de nem sokkal ez az incodens előtt megmondtam neki, hogy tetszik és ő ezt nem viszonozta, majd a félreértés után teljesen feladtam. Épp a baratnőmnek meséltem, hogy az én fejemben igenis többet tettem azért, hogy legyen valami mint ő. Szerencsémre unokatesók és a fiú látta amit írtam. Bevallotta, hogy bejövök neki és nem azért nem szeretne tőlem semmit mert nem kedvel vagy ilyesmi hanem van egy fiú aki reménytelenül szerelmes belém és ő az egyik legjobb barátja és nem akarja megbántani. Azt is megírta, hogy most már erre szarik rá. Ha én benne vagyok a dologban akkor beszél a fiúval és nem érdekli már mi lesz. Ez folt egy 3-4 napja. Azóta semmit nem írtam neki vissza és nem is találkoztunk mert beteg. Tudni kell, hogy régebben bejöttem neki ezért kezdtem el probálkozni. Most nem tudom mit csináljak. Tudom hogy oda fog jönni és beszélni szeretne majd velem, mert nem hagyja ennyiben. Kérlek segítsetek hátha könnyebb nektek így külső szemmel. Mi tévő legyek? Adjak neki esélyt? Esetleg hagyjam most? Ha adok neki esélyt hogy írjak rá vagy mit mondjak neki?
2018. febr. 6. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Te kis naív buta kislány :) Nem sértegetésből, de minden kifogása hazugság. Éppen mikor milyen kedve van úgy bánik veled mert tudja bármit hazudik te iszod a szavait.


Nincs ott semmi reménytelelenül szerelmes barát. Ha lenne tudnál róla hidd el. Most épp megint olyan kedve volt.


Ahogy megérzi, hogy megint te próbálkozol megint gyökérkedni fog veled te újra megsértődsz nem szólsz hozzá majd ő valami hazugsággal újra visszacsábít.


Felejsd el és keress valaki normálisat akinek mindegy milyen kedve van kedves veled és SZERET.

2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyi...

A csávónak vagy nagyon zavarosak az érzései, vagy nagyon okos. Valószínűleg nagyon össze akar téged zavarni, és ahogy látom sikerült is neki, így teljesen belézúgtál (ha nem is gondolod úgy legbelűl úgy van)

Azért mondta neked azt, hogy már nem érdekli, hogy mit gondol a másik srác mert rájött, hogy mostmár itt az ideje annak, hogy összejöjjetek. Ha tényleg tetszik neked a fiú és mind igaz a mit leírtál abból nagyon ez jön le. Semmi sem 100%, de ebben eléggé biztos lehetsz. Szerintem jöjj vele össze mert úgy tűnik, ő eléggé érett ahhoz hogy kitartson melletted a leírtak alapján bár, nem ismerem a srácot. Én sok sikert kívánok, remélem minden összejön.


A másik verzió az, hogy szeretne tőled valamit, de pont azért mondta azt, hogy azért nem foglalkozott veled, mert hogy látta, hogy a barátja reménytelenül szerelmes beléd, mert korábban ugyanez volt fordítva és ez elég gyanús nekem, de nem annyira mint, azok, amiket először leírtam.


Remélem nem volt hasztalan a válaszom, és nem hibáztam el semmit, érthető voltam. Ha nem akkor bocsánat, ezt a választ tekintsd semmisnek. Ha kell még segítség írj, meg ha nem nagy baj én ezek után elég kiváncsi lettem, hogy mi lesz a vége, ha érted mire akarok kijukadni...

Mindenesetre remélem tudtam valami hasznosat mondani és a fiú nem csapott be téged, csak ügyes volt, ne beszélj róla erről mert nem lenne értelme! :)

2018. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a barátom megsértődne egy nagyon nagy kamu a fiúk része lefosná hadd sértődjön egy része szétverné és a kis nyápic nyomorék pedig mongya ezt.....ne dölj meg neki ez semmit se akar.

Biztos vannak fiúk akik törődnek is magamat ismerve(nem vagyok egoista)szerintem ő csak szórakozni akar veled

2018. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azóta egyébként az történt hogy ő konrétan feladta mert hogy ndm írtam neki vissza. Egy ket hetr volt instán egy liveom ahol NAGYON őszintén elomndtam róla a véleményem és azt mondta ott vége. Utána beszéltünk egy héttel. Lényegében letisztáztuk hogy összejönnénk egymással de oda írta hogy nem érdekli ha összejövok azzal a fiúval akit irtam hogy nagyon szerelmes belém. Mert azóta közel kerültünk egymashoz. Itt felháborodtam. Aztán kimagyarázta magát hogy azt hitte mi össze jöttünk amit teljesen lehetetlen igazából. Azt mondta hogy szeretné ha összejönnénk de én azóta egy kicsit félek válaszolni.
2018. febr. 27. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett a a sztori vége? :)
2018. márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!