Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom mit kezdjek ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mászókakirálynő kérdése:

Nemtudom mit kezdjek ezzel a fiuval de őszintén beleszerettem. Hagyna kéne vagy próbáljam meg megtudni az okot?

Figyelt kérdés
Sose gondoltam hogy itt fogom akarni megoldani az életem de konkrétan teljesen tanácstalan vagyok. Van egy fiu, akit kb szeptember óta ismerek. Nagyon jó barátok voltunk és ez ennyi volt csak mert nekem volt egy kapcsolatom. Amikor kiderült hogy akivel együttvoltam csak le akart feküdni velem és szakítottunk egyre többet kezdtunk beszelgetni ezzel a srcáccal. Videóhívás, messenger tudjátok. Aztán karácsony után (én hülye) adtam egy új esélyt az exemnek viszont szilveszterkor megbántam. Ez a fiu akit addig csak barátomnak hittem majdnem megcsokolt... es en akkor jottem ra hogy tobbet érzek iránta de a csok nem lett volna fair a barátommal szemben szoval nem történt meg... masnap ( január másodikán) szakítottam a barátommal es elmondtam neki, hogy azert, mert már nem erzem ugyanazt... aztan talalkoztam ezzel a fiuval minden tokre jo volt, aztan ramírt este hogy bocsassak meg de o meg nem all készen egy kapcsolatra...(meg sose volt komoly kapcsolata) aztan kiderult hogy ezt azert mondta mert félt es az lett a vege hogy bevallotta hogy szeret, de mondta hogy szeretne beszelni azzal a lánnyal aki neki az egyik legjobb barátja es nekem is (általa ismertem meg a srácot). Beszéltek, és azutan a srac aztmondta hogy megse biztos az erzesibe es fel hogyha szakítanánk, rosszban lennénk és mindenkepp akarja hogy barátok maradjunk... ez volt 3 hete... azota nem keresett, nem írt es amikor egy nagyobb tarsasagban talalkoztunk, ram se nezett, smikor elotte mindig full közvetlen volt.. en miatta szakítottam egy fiuval aki szeretett mert en beleszerettem és ő is aztmondta hogy szeret és hogy csak engem akar... most mit kene tennem? Kérdezzem meg hogy miert ilyen vagy konkrétan hagynom kéne? Könyörgöm ne elítélő kommenteket irjatok hanem segítsetek... 16/l és a fiu is 16...

#szerelem #szakítás #őszinteségre vágyom
2018. jan. 31. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele és próbáld meg, ha ezután sem foglalkozik veled akkor hagyd nem éri meg miatta fáradozni.
2018. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem megijedt, meg valljuk be, ha ő szerelmes volt beléd, neked pedig közben barátod lett, az rosszul tud ám esni.

írj neki, hogy beszéljétek meg, ha tényleg szeret, akkor úgyis nyitott lesz arra hogy ezt együtt átrágjátok. :)

A volt barátod miatt meg ne aggódj. ha ő lenne életed szerelme, nem habarodtál volna bele a legjobb barátodba :)

2018. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!