Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akit Facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit Facebookon találtam. Rá merjek írni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a képei meg minden. Ha ráírok mi legyen a téma? (Hogy vagy? Mit szeretsz? Kérdéseken kívül)

Negatív kommentet nem kérek! 14\L ő 16\F


2018. febr. 7. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Tetszenek a képeid.


Ennyi szerintem tovább nem is fogsz vele jutni :D:D:D ezt most reálisan nem negativan irom.

2018. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hallottam még olyan tartós kapcsolatról, ami így kezdődőtt, de ha nem ismered, és nem lakik a közeledben, akkor mit veszhetnél? Hiszen maximum megmondja, hogy te nem tetszel neki, vagy csak nem ír vissza. És akkor sose látod többet.

Ha van közös ismerősötök vagy közel lakik, akkor gondold át többször, ha pedig a találkozóig is eljuttok, sose menj egyedül.

2018. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Wow, kislányok írogatnak idegeneknek, nem csoda ha hetente van 1-2 eltűnt gyerek.

Szülők figyelmébe. (és ez nem negatív volt, csak ésszerű)

2018. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!