Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Csók +félelem=VÉGE

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csók +félelem=VÉGE

Figyelt kérdés

15éves vagyok, lány, és van a fiú aki nagyon tetszik nekem, és én is ő neki. Ezt ki is mutatja. Már meg akart volna csókolni, de nem engedtem neki mert nem tudom hogy hogyan kell.

Lehet megharagudott rám ezért.


Hogyan utasítsam el finoman, hogy ne sértődjön meg?


És mit tegyek akkor ha megcsókolna?


2018. febr. 8. 19:55
 1/2 anonim válasza:
Ha szeret akkor meg fogja érteni ha visszautasítod, viszont ezzel lehet azt hitte hogy nem tetszik neked. Mond meg neki, legyél bátor. Ha mégis megcsókolna akkor viszont hajrá,hidd el hogy nem nehéz. Először én is így álltam a dolgokhoz, aztán az első csók után jöttem rá hogy hülyeség.
2018. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet elrontani
2018. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!