Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy mit érez irántam. Mit tegyek? (16/F)

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok.Régebben jártunk, de szakítottunk.

Nemrég egy buliban összemelegedtünk újra és csókolóztunk.Mostanában minden nap beszélgetünk chatben és szóban is.

Szoktunk külön kettesben is mászkálni pár helyre.

Múltkor amikor korizni voltunk eléggé összemelegedtünk szerintem, és sokszor odabújt hozzám.Meg akartam csókolni, de valamiért úgy éreztem, hogy nem akarja és nem is lett belőle semmi.

Van egy pár fiú barátja ami nagyon idegesít, mert úgy érzem, hogy rám is csak barátként tekint.

Viszont amikor megbeszéltük a dolgokat azt mondta, hogy már nagyon régen érzett olyat mint amikor csókolóztunk a buliban.

Hogy érjem el azt, hogy összejöjjünk és szerelmes legyen belém?

Nem akarok vele barát lenni.

Segítsetek légyszi!



2018. febr. 3. 01:07
 1/3 Zoli780806 ***** válasza:
100%

Sehogy!


Ezt akarod, azt akarod, ezt érezze, azt érezze.....


Ezek a dolgok nem így mennek.

2018. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele az érzéseidről, kérdezd meg tőle nyíltan, hogy mit akar a kapcsolatotoktól és, hogy te mit szeretnél!
2018. febr. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő hogy "érte el", hogy te szerelmes legyél belé? Sehogy. Az csak úgy jön. Vagy nem. De ha nem, akkor nem lehet "elérni", hogy megtörténjen. Legfeljebb várni lehet rá.

Azt gondold meg, hogy neked meddig éri meg várni arra, hogy hátha majd idővel ő is belédszeret. Addig, amíg szívesen vársz rá, addig legyél vele sokat, igyekezz a kedvében járni, hagyd, hogy minél jobban megismerhessen, igyekezz te is minél jobban megismerni őt (is és magadat is!!!), stb. - tehát igenis legyél "csak" a barátja. Ha a "szerelmes vagyok" nálad azt jelenti, hogy igazán szereted, akkor ne azt keresd, hogy neked mi hogy lenne jobb, vagy könnyebb, hanem azt, hogy neki mi hogy jobb.

2018. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!