Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a volt legjobb barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a volt legjobb barátnőm barátjának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel tényleg nagyon jóban voltunk és mindig mindent együtt csináltunk. Aztán egyszer csak lett egy új legjobb barátnője és azóta velem már nem is foglalkozott. Megpróbáltam írni neki egy levelet, de nem nagyon reagált rá. Már egy éve nem beszéltünk, amikor egy nap hirtelen a barátja rám írt, hogy a volt legjobb barátnőm mennyire sajnálja a dolgot és most megbeszélte vele, hogy kérjen tõlem bocsánatot. Eleinte nem kedveltem ezt a fiút, de ez nagyon kedves volt tõle, és a barátnőmmel azóta megbeszéltük a dolgot és megbocsátottam neki. Most már újra egész jóban vagyok vele, viszont a fiúval is. Igazából a fiúval szinte legjobb barátok lettünk és ezt a barátnőm is tudja és nem zavarja. Csak az a baj, hogy úgy érzem a fiúnak tetszem. Persze, õ sem akar velem semmit elkezdeni a barátnője miatt, viszont azt mondta, hogy olyan mint ha én lennék neki az igazi és késõbb szeretne velem járni (a barátnõmmel sokszor veszekednek és már többször akart vele szakítani.) Én megmondtam a fiúnak, hogy az nem lenne jó ötlet és abban maradtunk, hogy csak barátok vagyunk. Csak az a baj, hogy én is hasonlóképpen érzek iránta, de úgy érzem nem tehetek semmit a barátnõm miatt, hiszen amúgy is most lettünk csak újra jóban. Mit tudok csinálni ebben a helyzetben?

2018. febr. 9. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakitsd meg vele a kapcsolatot.

Több okból jól jársz.

2018. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen az lenne a legjobb, ha elfelejtenéd. De mivel én nem ezt fogom írni számítok a lepontozásokra. Vele is történt már ilyen eset. Ha azt mondod a srác már nem szereti a barátnőjét, hanem már téged szeret és te is őt, akkor szerintem gyertek össze. A barátnő meg vagy elfogadja vagy nem. Illetve ha nőcsábász a srác, akkor inkább felejtsd el, de ha tényleg normális, szerintem megpróbálhatnátok.
2018. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #2-essel, nem a legetikusabb dolog, de tudod szerelemben és háborúban....
2018. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Igen, a normális srácok pont úgy viselkednek,ahogy ez a fiú..m
2018. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!