Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így, amikor még barátnője is van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már évek óta tetszik. Mi mindig kijöttünk egymással de nem egy baráti társasághoz tartoztunk. Viszont pár hónapja elkezett közeledni, jókat beszéltünk messengeren és kölcsönösen kerestük egymás társaságát. Azt azonban hozzá kell tenni hogy a srácnak van egy pár hónapos kapcsolata, és én nem vagyok az az elszedős, nyomulós típus de úgy voltam vele , hogy ha ő is akar velem beszélni akkor nem fogom magam vissza csak azért mert barátnője van. És aztán eljutottunk oda hogy,a maga módján ( elég visszafogott ilyen téren a srác) elkezdett flörtölni velem. És ezután jött amit nem értek,hogy gyakorlatilag pár nap leforgása alatt teljesen leépített. Utána ha hozzám szólt azt is tőmondatokban. Viszont közben meg egy másik lány már-már kínosan rányomult ő meg hagyja. Nem kell neki a csaj , de hagyja, hogy koslasson utána.Nyilván ez az egész nem esett jól de összeszedtem magam. Csak , hogy pár napja megint nagyon kedves. Beszélget velem,viccelődik, nevet jobbra-balra, evődősen csipkelődik és én ezt az egészet nem értem. Én nem csimpaszkodtam rá,ő olyan mint a flipper golyó.

2018. febr. 7. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi, hogy tetszik a lányoknak, fűrdik abban, hogy mindenki odavan érte, és ezt akarja előcsalogatni mindenkiből, hogy érezze ő milyen jó.
2018. febr. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus hülyegyerek.
2018. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik fel, hogy szórakozik veled és a többi lánnyal is?

Ne dőlj be ilyen könnyen.

Ez annyira tipikus.

Van barátnője, de azért ő a rendes fiú, és a másik csaj a személt, akivel még beszélget. Még véletlenül sem a fiúval van a gond :D És szegénykém olyan visszafogott, hogy csak 3 csajt hülyít egyszerre. :D De ha neked ez kell.

2018. febr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Olyan, mint egy flipper golyó. Ez jó! Ez tetszik. :D


Egyértelműen csak játszik veled, te se vedd őt komolyan. :)


Ha nem szeretnéd ezt, akkor mond meg a tutit neki, hogy hagyjon békén téged.

2018. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
neked o lesz az egyetlen, neki meg te leszel az 1 a sokbol. ezt akarod ? szerintem nem. pattintsd le, mielott belezugsz, mert hidd el nekem, az fajni fog .
2018. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van:/ csak már annyira idegesít hogy folyamatosan ilyenekkel hoz össze a sors. És még csak nem is én nyomulok rájuk,ők hivnak el engem, flörtölnek stb. ráadásul nem is néznek ki f*ckboynak, azokat próbálom messzire kerülni. Nem akarok előhozakodni a "nincs normális fiú "szöveggel mert látom hogy vannak nagyon rendes és normális,természetesen foglalt, fiúk. Csak engem mindig fura vagy ilyen fiúk környékeznek meg.
2018. febr. 7. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:

A fura mit jelent nálad?


Lehet köztük is van valaki, aki első benyomásra nem fog tetszeni, de lehet minél jobban ismered, annál jobban megszereted. :)

2018. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem a sors hoz össze ilyenekkel, hanem agymosva vagy, hogy az ilyenek jöjjenek be neked. :-)
2018. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy agymosott vagyok. Az eddigi srácok akik bármilyen érdeklődést mutattak irántam: vagy több vasat tartott a tűzben,tette a szépet mondenkinek, vagy csak barátnőt akart legyen az akárki ( velem egy időben barátnőimet is elhivta egyenként randizni) vagy már az első randin próbált fogdosni és nemrég volt egy srác akivel szimplán nem lehett beszélni mert ha nem válaszoltam rögtön megkérdezte hogy haragszom e rá,hiába mondtam már előtte többször hogy nincs semmi bajom vele. És ezt minden egyes -beszélgetésnél. Tetszettek nekem normális srácok csak nekik mindog volt valakijuk és nem erdekeltem oket
2018. febr. 7. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak a saját sztorimat olvasnám :D Csak köztünk több is volt mint flört. Ha elfogadsz egy jó tanácsot addig hagyd ott a fenébe amíg könnyű (én nem ezt tettem és szívok is miatta)!! Az ilyen srácokat nem lehet megfejteni, ott a biztos barátnő de mellette szeretik érezni, hogy azért van még más lehetőségük is. De ha jobban belegondolsz és belebonyolódsz csak te jössz ki szarul belőle. Átérzem a helyzeted, én is előszeretettel vonzom az ilyen hapsikat... :D
2018. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!