Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy én is azt szeretem akit ő?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek ajánlottam egy fiút, akibe beleszeretett. Ezzel nincs semmi baj csak, hogy én is megszerettem a fiút. A fiú nem szereti őt, de nekem az egyik legjobb barátom. A lány nem tudja, hogy én szeretem a fiút? Elmondjam neki? Ha elmondom, hogy mondjam? Mit tegyek a fiúval? Ez helyes?

2018. febr. 9. 22:38
 1/7 Péter22 ***** válasza:
100%

Hagyj abba mindent amit csinálsz és csak rám figyelj.. Nos a szeretet érzetét nemtudjuk irányítani és ez így is van jól. Úgy fogalmaztál, hogy barátnőd, szóval van közetetek egy baráti kapcsolat. A kapcsolatokról azt kell tudni, hogy vannak alapjai pl.. bizalom, ELFOGADÁS , és az ŐSZINTESÉG is ilyen dolog.. Egyszóval mindenképpen mondd el neki, szépen és kúltúráltan, lehetőleg személyessen. Két véglet van. Az egyik, megérti, feldolgozza, elfogadja, továbbra is barátok maradtok és a fiúval is együtt lehetsz. A másik véglet, nem fogadja el, megharagszik és nem beszéltek. Na abban az esetben, ha a második lehetőség jön be, akkor ez a barátság nem is barátság. Ha nem lehetsz őszinte a saját barátodnak, és ő nem fogad el, akkor az nem barátság, hanem felesleges idő pazarlás.

Gondoldd át amit írtam. Ha van kérdésed még akkor irj ide, ráérek.

18/F

2018. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A barátnőmmel szinte együtt nőttünk fel, nem zavarná, ha úgymond ,,lenyúlnám a pasiját"?
2018. febr. 9. 23:38
 3/7 Péter22 ***** válasza:

Együtt vannak ? Mert ameddig nincsenek együtt addig nemtudod lenyulni a "pasiját". Véleményem szerint zavarná.. de magamból kiindulva, ha fenn akadtam volna akárhányszor ilyenen, hogy "lenyulták" azt aki tetszett, akkor már kb nem lennének barátaim és egyedül élnék egy erdőbe egy kóbor kutyával összebujva a téli hideg miatt egy random dolgokbol összetákolt házba.XD

Hülyeséget félretéve.. Egy darabig zavarná, de mint emlitettem a barátság alapja az elfogadás, és az őszinteség.. Most tudsz ennél jobbat, mint hogy elmondod neki? Inkább szenvednél halkan tovább ? Ezt neked kell eldönteni.

2018. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindezek ellenére én nagyon félek, hogy mit szól, ehhez a barátnőm. Komolyan elég féltékeny típus.
2018. febr. 9. 23:46
 5/7 Péter22 ***** válasza:
Na az nem egy előny ilyenkor ha féltékeny típus, de azért mondd el neki. Te erről nem tehetsz, hogy pont ő az akit megkedveltél. És mint emlitettem ha megérti akkor megérti, ha nem hát na.. az nem a te bajod, az övé..
2018. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy elmondtad a véleményed, nagyon sokat segítettél.
2018. febr. 9. 23:53
 7/7 Péter22 ***** válasza:

Szívessen!

Sok sikert!

2018. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!