Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha az egyik fiú barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fiú barátom úgymond "utánoz" hogy pl. : én hallgatok egy zenét és őis már azt hallgatja vagy én elkezdtem hülyeségből hogy "mert kecske" és őis már ezt mondja (ezelőtt nem mondta) ez azt jelenti hogy tetszem neki? vagy mit?

Figyelt kérdés
légyszi értelmes kommenteket írjatok.

2018. febr. 11. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet így akar a kedvedben járni.
2018. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy tetszik neki az a zene, nekem egyik haverom mutatott egy jó zenét, azóta hallgatom, pedig nem vagyok b*zi, csak tetszik a zene

egy ilyen értelmetlen választ meg ha be nyögsz valakinek ne csodálkozz ha ő is ezt/hasonlókat mond ha te is egy értelmes választ vársz

2018. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a mert kecske csak úgy random jutott eszembe és én arra gondoltam hogy csak azt a zenét hallgatja semmijen másik zenét nem amit ezelőtt hallgatott.
2018. febr. 13. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:

felénk is szokták mondani hogy mert kecske/mert sajt stb...

én mostanába kezdtem el mixeket hallgatni, rockot jó darabig nem is hallgattam, pedig régen mindíg az ment nállam, csak valahogy bejöttek a mixek, meg kellett az újdonság


nem kell minden szarnak jelentőséget tulajdonítani

2018. febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem majmol téged, lehet te menőbb vagy és utánoz, szeretne olyan lenni mint te. Így próbál megtartani mint barátot, hogy próbál a kedvedben járni és bebizonyítani ezzel, hogy egyformák vagytok.
2018. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!