Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú engem elhívott kb egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú engem elhívott kb egy hónapja de azóta már abszolut nem tetszem neki és már más lánnyal alakul neki vmi, de én nem tudom magam túltenni rajta. Eszméletlenül hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod magad túltenni, de nemet mondtál a randira?
2018. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 +999


Amúgy meg (ha jól értem a helyzetet!), akkor jelenleg te vagy lépéskényszerben. Ha akarsz valamit, mindent fel kell tenned. Szóval aktivizáld magad, akkor meg lehet valami ;)

2018. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam nemet, igaz igent sem, mert ùgy volt hogy élőben megbeszéljük, de sajnos elfoglaltak voltunk. Most már romantikusan sztem abszolut semmit nem akar tőlem, nem akarok nyomulni, de én csak őt szeretném és senki mást.
2018. febr. 12. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem, akkor még nincs együtt igazából senkivel. Tehát egyelőre szabad a pálya anélkül, hogy kapcsolatot tennél tönkre.


Nincs más hátra, ha szeretnél tőle valamit, akkor lépj, de még időben. Hátha jól sül el! :)

2018. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj neki facebookon, és beszélj le egy találkozot (én ezt tenném) de te tudod.
2018. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Térdelj le elém nyitott szájjal, majd én elfeledtetem veled
2018. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!