Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiúnak tetszem, és szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak tetszem, és szeretne adni valentinnapra valamit, de én nem érzek iránta semmit. Mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
Félek, hogy mit fog mondani vagyis a reakciójára és azt se tudom, hogy én mit fogok mondani neki. Nagyon kellemetlennek érzem.
2018. febr. 13. 22:26
 1/5 anonim válasza:
100%

Ne legyél bunkó.

Fogadd el, köszönd meg.


Nem kötelező attól még őt választanod. De a lelkét ne törd össze :)

2018. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen velem is elofordult mar. Fogadd el, koszond meg es kesz. Ha szeretne tobbet toled, akkor oszinten elmondod, hogy mit erzel iranta es kesz.
2018. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám, hogy nem szeretném elfogadni. Ebből már érteni fogja a dolgokat.

Ha továbbra is ragaszkodik hozzá, akkor elfogadhatod, de mondd meg neki, hogy részedről nincsen semmi.

2018. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna ki a kérdést, ugyanis velem is ugyanez van. Nálam már a fiú odaadta az ajándékot, hát mit ne mondjak, kicsit kínos volt. Bár neki lehet higy rosszabb... Én csak egy köszit mondtam és ennyi, nem kell semmi extra. Holnap viszont szerintem megbeszélem vele, hogy én nem éppen azt érzem iránta, amit Ő énirántam. Én is ezt ajánlom, szerintem jobb, ha tudják az őszínte dolgot, mint hogy reménytelenül álmodoznak
2018. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is előfordult már (sajnos :/ ). Légy vele kedves, és ne törd össze a szívét finoman mondd el neki mit érzel
2018. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!