Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiu osztálytársamba, de mit jelent ez nála? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú osztálytársam akibe szerelmes vagyok. Még december környékén , voltak szerelmre vonatkoztató dolgok nála(nézett,beszélgettünk,a vállam megérintette,stb.) De kb.3 hete ,vagy még több, semmit nem csinál amit eddig szokott. Sőt rám se néz, olyan ,mintha ott se lennék.

Vajon mi lehet vele?

Bejövök neki, vagy nem? Mi lehet a baja velem??


Köszönöm a válaszokat



2018. febr. 14. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tűnik hogy lefarolt téged.Biztos csúnya vagy meg öreg neki
2018. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat ha sokaig huzod egy srac agyat, egy ido utan lelep. Nem fog neked honapokig kerepelni.
2018. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nem csinálja ezt más lánnyal? Esetleg ő tetszik neki már. De am lehet azt várja, hogy te közeledj felé, hogy érdemes-e próbálkoznia nálad…
2018. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

15/L

Utolsó voltam

2018. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LuckyLevi ***** válasza:
Lehet beijedt, vagy meggondolta magát.
2023. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!