Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem neki elmondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem neki elmondani tetszik és hogy kezdem meg szeretni!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy lány "barátom" akit mindennap látok szinte. Nagyon jol elvagyunk ha ÉN HOZZÁSZÓLOK ÉS ELKEZDEK VELE BESZÉLNI. Régebb óta tetszik nekem, nagyon aranyos, kedves, jófej :)

És most úgy érzem szerelmes lettem, és szeretem! Elszeretném mondani neki hogy többet érzek iránta mint egy barát, de nem merem...

oka:

-Osztálytársak vagyunk és hát ha nemet mond akkor ciki

-Nem tudom hogy ő mit érez irántam és ha semmit akkor csak beégek.

-Iker tesoja van és mindig eggyut vannak hiszen egy osztályba vagyunk és fiu és a barátom...


Nagyon szeretem ugy érzem... Szokott engem nézni néha néha észreveszem. Meg valahogy ugy erzem hogy ő csak haverként néz rám, néha meg ugy erzem hogy lehet meg kéne probálni...

Nagyon örülnék ha eggyüt lennék én lennék a legboldogabb fiu ovnám védeném egyszeruen szeretgetném egésznap..

Nagyon megszeretném neki mondani itt volt a valentin nap is elhatároztam hogy aznap leirom neki de meggondoltam magam...

Attól félek ha elutasit nagyon nehéz lesz vele egy légkörben lenni és nagyon ciki lesz. föleg ha megtudják a barátnöi is...

tanácstalan vagyok...

segitséget szeretnék kérni töletek :)

kérlek titeket adjatok tanácsokat.

elöre is köszi:) 15/F



2018. febr. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg!

Első lánynál akinél próbálkoztam nemet mondott, de sikerült túllépni rajta(ő is osztálytárs), nem volt ciki egyáltalán!

Ha gondolod írj privátot!

2018. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, 4 szem közt
2018. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nem lesz para,nyugi. Csak bátran!
2018. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elmondtam...es elutasitott....most ugy erzem hogy senkinek nem fogok kelleni.... ez van...
2018. febr. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!