Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most? A srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? A srác aki tetszik visszautasított!

Figyelt kérdés

Szóval kb 2 nap múlva már új suliba járok és a stábnak aki tetszik elmondtam hogy tetszik.Erre a válasza annyi volt hogy:”Jó tudni,,

De nem mondta vissza azt hogy nem tetszenék neki.Ekkor pánikomban azt mondtam nemi hogy inkább legyünk barátok.Ebbe beleegyezett!Aztán elkezdte kérdezgetni hogy miért pont ő meg stb...

(Még annyi hogy amikor belejentettem az osztály előtt az egyik órán hogy elmegyek 2 nap múlva új suliba akkor egyrészt szomorúan,màsrészt meglepődötten nézett rám.Majd NAGYON mélyen belenézett a szemembe de nem mondott semmit.) (Az előző lehet nem jelent semmit de kb év eleje óta nagyon sokat beszélgettünk)

Szóval,igen. Most akkor tetszenék neki?Vagy tényleg nem?

Valaki aki már átesett ezen az tudna segíteni?

L/13



2018. febr. 16. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Neki* bocsánat azt ott elírtam :”D
2018. febr. 16. 18:55
 2/3 anonim ***** válasza:
"inkább legyünk barátok" - jó ez így 13 évesen, majd találkoztok, együtt jártok, beszélgettek megismeritek egymást jobban - és majd alakul, minden rendben van, ne legyél ijedt és szomorú
2018. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia igazából tudom hogy ez egy több éves kérdés de amúgy hogy alakult a végére? És tudnál segíteni (esetleg privátban vagy van egy kiírt kérdésem ami hasonló téma) előre is köszi😊
2020. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!