Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogyan orvosoljam? :O...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krecc15 kérdése:

Ezt hogyan orvosoljam? :O (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos,pár nappal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal,ő 15 éves én 16,dumálgattunk egy kicsit,és nagyon jófej volt meg minden,csak az a baj hogy kicsit depis,de mint mondta "bátyó feledteti vele a gondokat"(bátyónak hív :D),utána rákérdeztem hogy áll a fiúkkal,azt mondta régebben volt barátja de egyenlőre nem akar,mert eddig a köcsögöket fogta ki,utána folytattuk egy a dumát és mondtam neki hogy szimpi,erre meg teljesen leblokkolt,azt mondta meglepődött,szerintem ő is kedvel,mert jópárszor rám ír amikor nem írok,csak nem tudom el e merjem hívni valahova,haverjaim szét tépnék,ő a törékeny kislány én meg úgy tudnám leírni magam mint a szörnyeteg,ő 160 cm és 50 kiló,én 190 cm és 100 kiló(ha kell képet is küldök privátban),félek valamit rosszul csinálok és az egésznek annyi,pedig nagyon bejön a lány nekem... :(



Köszi ha végig olvastad és feleltél



2018. febr. 16. 23:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jóformán testvérekként nézünk egymásra,ő az én kis hugicám akit megvédek,de azt mondta benne van egy kis kikapcsolódásban,gondoltam jövő héten elhívom de mindketten betegek vagyunk úgyhogy inkább várok és majd ahogy csattan úgy puffan :)
2018. febr. 18. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!