Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsőnek alszom ott a barátomná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőnek alszom ott a barátomnál, öt életek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szüleim úgy tudják hogy legjobb barátőmnél leszek {egy utcában laknak}). Nem lesznek otthon a szülei és most tuti sokan azt gondoltáltok hogy vajon miért hív át és csak meg akar d.gni. Nem lesz semmi, ha én nem akarom akkor úgysem lesz. Nem tudom hogy mit fogunk csinálni de egyikünk sem az a ,,romantikus alkat” pl.: nem hinném hogy romantikus filmeket fogunk együtt nézni vagy valami ilyesmit csinálni. Sztem ps4-ezni fogunk, fifázni vagy beszélgetni. Vagy nálatok ez hogy zajlott? Nem stresszelem túl a dolgot mert nem az a típus vagyok de azért elsőre alszom ott. Miben aludjak? Mert otthon bugyiban meg egy nagyobb pólóban alszok viszont itt ez nem kivitelezhető gondolom. Vegyek fel melltartót? Viszonylag kicsi melleim vannak szvl sok szükségem nincs rá de azért nem szeretnék úgy oda állítani hogy később kellemetlen legyen. Olyan cuccban kéne menni amiben jól érzem magam de nem szeretek annyira gatyában aludni. Egy rövid gatya elég nem? Írjátok már meg hogy nálatok hogy volt, miket csináltatok légyszi. Talán még azt is el tudom képzelni hogy meccset nézzünk pl.: kosár meccset, box meccset, mma meccset ilyesmi. Szvl ti miben aludnátok, mit csinálnátok? Nem szeretnék olyan kommenteket hogy ,,túl fiatal vagy” ,,nemvaló neked a kapcsolat”.

Válaszod előre is köszi!

15/L



#tini #tini párkapcsolat #eslő ottalvás
2018. febr. 17. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkėpp vėdekezzetek, mert ciki leszha terhes leszel a "barátnőnėl alvás miatt"
2018. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pizsamád nincs?
2018. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindenkepp bele fog nyulni stb mert fel izgul.....
2018. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Most miért nem alszol abban amiben akarsz? miért nem jó a bugyi pólóval? Szerintem még tetszeni is fog a pasinak a "látvány". Egyébként ettől függetlenül készülj arra, hogy tényleg történi fog valami mert fiatalok vagytok, elkaphat titeket a hév, akkor is ha most ebben a pillanatban nem szeretnél semmit sem.
2018. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én egyetértek az előttem szólóval, simán jó a bugyi+póló, abban semmi nincs, ottalvós osztálykiránduláson a lányok is úgy voltak este (fiú vagyok), és úgy beszélgettünk stb. Amúgy mióta vagytok együtt? Mindenképp készülj úgy, hogy lehet lesz valami, bár szerintem jobb az ha első együttalvásnál még nincs sok minden. Én sem fektettem meg a barátnőmet először, sőt másodjára sem, aminek ő kifejezetten örült is mert látta hogy nem olyan vagyok 😁
2018. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Cicagyatya +felső? Ez mind jó programnak hogy ha mindkettőtöket érdekel. Arra meg mindig készülni kell csak a biztonság kedvéért hogy valami lesz.
2018. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!