Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ronda vagyok, mégis van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagyok, mégis van egy szép barátnőm. Össze vagyok zavarodva, miért kellhetek neki?

Figyelt kérdés

Szó szerint csúnya vagyok, én ilyen vagyok, nem vagyok megelégedve magammal.

Mégis mit eszik rajtam a barátnőm? Mi lehet bennen vonzó? Szerintem ő is tudja, hogy jobbat is kaphatna, akkor miért? Nem érzem magam biztonságban a kapcsolatban emiatt.

17/F


2018. febr. 17. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
lehet , hogy a lelkedet, vagy esetleg a penzedet, ha gazdag vagy. :D
2018. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső, és lehet csak te tartod magad rondának. Én kavartam már olyan fiúval, aki átlag volt inkább, de ahogy beszéltem vele napról-napra helyesebbnek láttam. Rózsaszín ködben éltem egy ideig:D
2018. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A személyiséged is lehet amiért téged választott, vagy az, ahogyan bánsz vele. Emellett, lehet olyan jellegzetes külsőd van, ami őt elkáprásztatja. Kérdezd meg őt, ha ennyire nem hagy nyugodni a dolog.
2018. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Gazdagabb mint én, tehát ez kizárva.
2018. febr. 17. 17:55
 5/20 A kérdező kommentje:
Pozitívumok hogy viszonylag ápolt, magas, izmos, és papíron intelligens vagyok. De az arcom elviselhetetlen.
2018. febr. 17. 17:57
 6/20 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban gizda voltam túlgellentett hajjal és bamba pofával, mégis voltak jó nőim. A tinivilág néha fordítva működik.
2018. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ha értelmes, kedves, figyelmes vagy, az a lányoknak, nőknek mindennél többet ér, és meghódítja őket - hiába írják itt gyakran a pénzt, szerkényszerű testalkatot, ez nem így van.
2018. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
A barátnőd valószínűleg azok az emberek közé tartozik ákinek nem csak a külső fontos, lehet, hogy külsőre nem vagy egy főnyeremény, de belül okos vicces stb Általában ez a két első dolog amit néz az ember a másikban...
2018. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Tudod, ha a férfiember egy fokkal szebb az ördögnél, akkor már OK, ne agyalj ezen annyit. Hosszú távon semmire nem menne a szép pofiddal a csaj.
2018. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, jöhetnek még.
2018. febr. 17. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!