Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom már 3 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom már 3 éve szerelmes a lányba, aki 3 éve mellette ül. Hogy segítsek rajta? 17F

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vannak, a lány mindig bújik a barátomhoz, ráfekszik, megfogja a lábát, kezét stb. ezzel nehezítve a srácnak, hogy lemondjon róla. Eközben a 17 éves lánynak egy 25 éves barátja van aki nagyon nem illik hozzá (persze, honnan is tudhatná egy külsős személy, de látom, hogy teljesen különböznek). Különösen fontos nekem ez az ügy, ugyanis a legjobb és egyetlen barátomról van szó és már én is alig bírom, ahogy szenved. Már 3 éve alig tudunk másról beszélni, mindig csak arról a lányról. Már többször sikerült rábeszélnem, hogy engedje el, de nem tudja, mert igazán szereti. És még dühös is, mert egy olyan fiatalemberrel van, aki azért jóval idősebb is nála, és még csak össze sem illenek és tudjuk, hogy a srác csak kihasználja. Rengeteg alkalma lett volna a barátomnak szerelmet vallani, amikor a lány szingli volt, mert de nem tette, mert félős, és nagyon szereti a lányt aki már 3 éve mosolyt csal az arcára és nem képes elmondani neki, hogy mennyire boldog vele, mert fél, hogy elveszíti. Fél, hogy mélyebb depresszióba esik, mint amiben most van. Már egyszer az öngyilkosságot is szóbahozta, azonnal átrohantam hozzá és aznap náluk is maradtam, hogy ne csináljon semmi hülyeséget. Segítsetek, bármilyen tanáccsal. Nem tudom nézni, ahogy szenved, a mostani helyzetén már segíteni sem tudok.
2018. febr. 18. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A lány csak szórakozik a barátoddal :) nyilván nem véletlenül van barátja neki. De jól esik neki hogy a barátod törődik vele. Szerintem mindegy van e most valakije mondja el neki a haverod hogy szereti.. Ha viszonozza a csaj akkor happy end, ha nem akkor meg végre le tudja zárni.
2018. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan ember aki ezt képes feldolgozni. Próbálgattam az évek alatt lelkileg megedzeni, de nem hiszem, hogy el tudná viselni élete szerelmének elvesztését. Halál komolyan mondom. Már azt fontolgatta, hogy kimennek Amerikába és családot alapítanak meg minden. Neki ez nagyon sokat jelent és nincsenek sok igaz barátai. Szerintem pont hozzám nem fordulna tanácsért (a legjobb barátjához), mert úgy érezné, hogy már igy is eleget tettem érte, és csak még jobban bedepizne, nekem nem mondana semmit, nem tudnék tenni semmit, és nagyon rossz vége lenne.
2018. febr. 18. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
17 éves fiúról beszélünk.. Hogy fog keményebb dolgokat feldolgozni az életben? Ráadásul ez sem egy komoly dolog. Csak egy plátói szerelem.. Én a helyedben beszélnek a szüleivel es elkuldenem pszichológushoz.
2018. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben, hogy a szülei tudnak erről és nem tesznek semmit. Én megpróbáltam a pszichológust játszani, még tanultam is szabadidőmben, hogy jobban tudjak neki segíteni, ha már szakértőhöz nem juthat el.. Teljesen tanácstalan vagyok.
2018. febr. 18. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szabadna ennyire a valládon cipelni a sorsát.. Meg terhelő.. Amit még tudnál csinálni hogy a lánynak elmondod a dolgot.
2018. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhh. Nagyon bonyolult a lány is és nem tudom minek venné, ha én mondanám el. Ráadásul ha rosszul sül el akkor az egész az én hibám lesz és akkor elveszítenem a barátom.. Sok hibája van, köztük az is, hogy biztos úgy gondolná, hogy az én hibám, hogy nem kell a lánynak és emiatt teljesen lekezelő lenne velem. De tudom, hogy jó ember, csak nagyon lelki beteg most és minden jó lenne, ha ez a probléma megoldódna.
2018. febr. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!