Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy kis gondok a fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos Anime lány kérdése:

Van egy kis gondok a fiúval aki e szerelmes fagyok többi lent?

Figyelt kérdés
A fiú aki be szerelmes vagyok nagyon rosszdolgot követelt el. Egy nájlón zacskoba bele pisilt felenged te vízzel és bele dobta a mosdó kagylóba. A kérdések az lenne megérné vele barátkozni és össze jönni,? . Az oka az volt hogy a tanár mondott neki valamit de ö meg feldühödött rajta gondoljuk. Ezt onnan tudom hogy mesélte a tesó tanár mi történt
2018. febr. 18. 22:22
 1/1 anonim válasza:
Szerintem simán össze barátkozhatsz vele és ha sikerűl simán jo utra téritheted 16/l
2018. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!