Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Uj osztalyba mentem es ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uj osztalyba mentem es ott van egy srac aki tetszik, de szerintem o meg eszre se vett es sztem semmit nem erez irantam. En nem akarom neki elmondani azt hogy tetszik mert szerintem a fiunak kell megtennie az elso lepest. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy az ok az, ő ismeri és betartja azt a mondást:

"Házinyúlra nem lövünk!"

.

Egyet tehetsz: nem feltünően felhívod magadra figyelmét, aztán vársz türelemmel.

2018. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj, az biztos nem segit. Beszelgess vele, legyel kedves, de ne nyomulj. Ha nem lesz semmi belole akk ez van, nem egy csavo van a vilagon.
2018. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól még mosolyoghatsz rá és beszélgethetsz vele. Ez az első lépés, aztán majd jön a többi.

Az a gondolat, hogy a fiúnak kell megtennie az első lépést napjainkban már teljesen idejétmúlt szerintem. Nem kell letámadni, de már ti nők folyton az egyenjogúságért harcoltok, akkor ebben is nyugodtan lehet egyenjogúnak lenni.

2018. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÉBRESZTŐ!

Egyenjogúság van!

Ti harcoltatok érte... akkor most éljetek is vele!

2018. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!