Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit irjak a csajnak amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak a csajnak amikor instán beszélünk? HELP

Figyelt kérdés
Tök jó minden, felteszem neki a szokásos kérdéseket: hogy vagy? milyen volt a napod? milyen volt a suli? Eddig minden oké. Utána jön a gond. Nem tudok értelmes témákat irni. valaki tud segiteni?
2018. febr. 19. 17:26
 1/6 anonim válasza:

Szerintem kérdezz róla olyan dolgokat amik érdekelnek meg viccelődj és ne ez legyen a beszélgetés:

Te:kerdezel valamit

Ő:valaszol

Te:kerdeel

O:valaszol

Na az a lenyeg hogy ne ilyen legyen😂😂

És ha alég bátor vagy küldj szivecsket ami ott van a kuldés gomb mellett es ha megkerdezi akkor mondd azt hogy véletlen vagy valld be gogy twtszik

2018. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baratnod es nincs kozos tematok? Ez eleg szomoru, hogy igy belevagtatok. En el se tudok igy kepzelni kapcsolatot, a baratommal nekem pl soha sem gond, hogy mirol beszeljunk, persze van amikor nem tudunk mirol, mert mar mindent kiveseztunk.

Szerintem a legjobb az, amikor megkerdezed valami temarol a velemenyet, majd te egy kicsit ellenalloan kifejted a velemenyedet (ne vidd tulzasba), majd o kifejti megint es a vegen neki adsz igazat, es keresel valami temahoz kapcsolodot megint. Vicces, de ez szerintem tenyleg jo taktika

2018. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj! Felreolvastam, azt hittem azt irtad, hogy csajOM.
2018. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SIDLER22 ***** válasza:

Mondjuk beszélgess vele a vallásokról.

Vagy a barátairól.

Vagy az űrhajókról.

Vagy a csillagokról.

Vagy az internetről.

Vagy a privát szexuális életetekről.

Vagy a volt kapcsolataitokról.


Most nagyjából ennyi jutott eszembe.

És ne haragudjatok meg, de ezek a kérdések kicsit egyhangúak. Ugyanolyan mint az összes másik magyar gyereknek. Semmi újdonság vagy különlegességet nem visznek bele. Múltkor elkezdtem egy csajjal beszélgetni. Próbáltam változatosság tenni a témát és valamennyire sikerült is. Erre haverom elveszi a telómat, hogy majd ő megmutatja, hogyan kell beszélgetni egy csajjal!

Haverom: Szia. Mit csinálsz?

Csaj: Semmit

Haverom: Az jó

Csaj: És te?

Haverom: Én se sok mindent...

Csaj: Az jó


Na, hát ha manapság ez kell a nőknek inkább leélem egyedül az életemet :D


18/F

2018. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :D
2018. febr. 20. 05:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A zsidók társadalmi berendezkedése a Dél-Afrikai Köztársaságban a XX. század második felében szerintem egy nagyon érdekes téma.
2018. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!