Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 16 éves csajnak mit vennétek...

Benipc kérdése:

16 éves csajnak mit vennétek karácsonyra? 1x találkoztunk, de folyamatosan beszélünk hívásba, pl ha valami parfümöt rendélnék neki oda meglepibe? H elore kifizetem stb stb, az ugy milyen?

Figyelt kérdés
P L S

2017. dec. 20. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A parfüm az egyik legrosszabb választás, hacsak nem tudod hogy melyik a kedvence..


Ha már úgyis tudod a címét jobb, ha te megveszed, becsomagolod szépen amit neki szánsz, azt bele egy dobozba és úgy adod fel


Egyébként én semmit nem vennék..

2017. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne vegyél semmit xd


egyébként te tudhatod a legjobban hogy mi kell neki, hiszen te ismered őt közülünk a legjobban

2017. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy smink szett (pl douglasos ahol most van Karacsonyi kiszereles is) jobb valasztas mint a parfum. En is annyira finnyas vagyok az illatokra, hogy csak kizarolag 1-2 eloallitott illatot viselek el, azt is halovanyan.
2017. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hagyjuk a ge*ibe akkor! :D :D

majd jövőre

2017. dec. 21. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ez egy rendkívül szép válasz volt látszik hogy a hátad közepére nem kívántad az egészet. :D:D:D:D
2017. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!