Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na most szerintetek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most szerintetek ebben a helyzetben mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval osztálytársam (fiú) párkapcsolata van aki szintén az osztálytársunk de elég sokat veszekednek. Nekem régen nagyon bejött a srác de ez már elmúlt. Elég sokat szoktunk beszélgetni és neki tetszik amikor engem felidegesít (ő mondta) és aztmondja hogy cuki vagyok. A aztmondta hogy többet akar mint barátság. Én köpni nyelni nem tudtam, 1 azért mert barátnője van és ez mi már 2. nem vagyok ilyenekhez hozzászolva. Szünetbe amikor nincs ott a barátnője mindig ölelget meg puszilgat és mondom hogy menj már de nem fogja fel. A barátnője elég sokszor néz engem ilyen szúrós szemekkel mintha a nézésével meg akarna ölni. Nekem nagyon bűntudatom van pedig tudom hogy én semmi rosszat nem csináltam. Hogyan àllitsan le a gyereket?

2018. febr. 19. 20:35
 1/1 SIDLER22 ***** válasza:
Hát először is a barátnőjével tisztázd, hogy az égvilágon semmit nem akarsz a pasijától és a fiúnak meg mondd meg, hogy leszarod. Nagyjából ennyi.
2018. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!