Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet bármit is irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet bármit is irántam?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk. Van egy lánybarátom. Én nagyon szerelmes vagyok bele már 1 éve. Neki van barátja több mint 2 éve. Ezért én sose próbálkoztam nála, de belülről én egyre jobban csak összetörtem. Úgy döntöttem, hogy elmondom neki az érzéseimet és NEM azért hogy most bármi is legyen de hanem hogy megkönnyebbüljek. Elmondtam neki nagyon meglepődött nem számított ilyesmire. Mosolygott haza se akart menni szinte. Én mondtam neki hogy most hogy ezt elmondtam nem akarom elveszteni a barátságát válasza az volt hogy ő se. Megkérdezte, hogy tudom e így folytatni mint eddig, azt mondta hogy ő is tudja. Közben ez annyira nem sikerül néha mintha egy kis flört lenne mint régebben is volt néha, máskor meg nem beszélünk.

2018. febr. 21. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a csaj nem vesz téged komolyan, te vagy a lelki szemetese, illetve talonban tart


szerintem nem érdemes küzdened, várnod rá


használd ki (igen, úgy), aztán nevetve állj odébb és keress normális kapcoslatot

2018. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne engedd el. Amig van barátja addig ne tudja meg amit érzel iránta. Ennyit nem ér hohy bevallod neki és elveszited a barátságát. A barátság nem ér annyit jó irányban h felálldozd.
2018. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!