Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az előző barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Volt egy barátnőm akivel még tavaly jöttem össze februárban de szakítottunk nyáron majd ősszel megint összejöttünk de szakítottunk október végén aztán januárban megint összejöttünk de 1 hétig jártunk csak és szakítottunk mert azt mondta :,,Nem veszed észre ez már nem olyan mint régen'' én is éresztem de nem tudom elfelejteni őt mindig róla állmodok és beszélgetni is szoktunk mert ugyan abba a suliba járunk és akkor mosolyogni szokottrám ,és azóta volt egy barátnőm de csak mindig ugyan az az egy tettszik meg mért van ez?

ELőre is köszi (14F)


2018. febr. 22. 11:19
 1/1 anonim válasza:
Ne törődj vele, rá se nézz, tiltsd le mindenhonnan! Ne gondolj rá! Ismerj meg új lányokat! Legyél a barátaiddal! És dobj ki minden tárgyat ami rá emlékeztet! :)
2018. febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!