Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Zavaró az ekkora korkülönbség?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró az ekkora korkülönbség? Hogyan tudnék alkalmazkodni hozzá?

Figyelt kérdés

ő 22, és negyon szeretjük egymást, de én még fiatal vagyok hozzá képest, és igazából fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék alkalmazkodni egy felnőtt férfihoz.

14l



2018. febr. 23. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. Sehogy se tudsz alkalmazkodni jelenleg. Az az majd tudsz, ha eltelik egy kis idő, mondjuk úgy 6 év.

Megjátszhatsz egy karaktert, ami jobban passzol hozzá, de nem lenne hiteles, és hamar el is vesznél benne szerintem.

2018. febr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A koraitokat figyelembe véve összeegyeztethetetlenül nagy köztetek a korkülönbség. Teljesen más a fejlettségi szintetek, a környezetetek, gyakorlatilag más-más életet éltek. Én 24 éves vagyok és eszem ágában se lenne 18 alatti lánnyal kezdeni. Még 20-28 felállásban is kicsit sok. 24-32-ben már rendben lenne. Persze ez csak az én véleményem, úgy hogy semmit nem tudok a kettőtök kapcsolatáról.
2018. febr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Na, húzzál a tini kategóriába! De, legfőképp az ágyba. Holnap suli.
2018. febr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogsz tudni. Te még gyerek vagy, ő papíron felnőtt. Várj egy egy jó 6-10 évet
2018. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Erre csak annyit tudok mondani hogy.. Igen nagyon fiatal vagy hozzá. És te még gyerek vagy ő meg egy férfi, felnőtt ember. Nem tudnál úgy alkalmazkodni hozzá.
2018. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De utálom az ilyen 14 éves kislányokat hogy ez a legnagyobb bajuk a szerelmi bánat.Gondolkozz már te még egy kis gyerek vagy szinte.Még 18 se vagy.Kicsit nevetséges a dolog.
2018. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!