Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mégis mire véljem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem? Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

20-as éveimben járó nő vagyok,a "párom" (ha egyáltalán nevezhetem így) 40+ -os. Mostanában olyan érzéketlen lett velem,pedig én nagyon szeretem őt,de egyfolytában csak "erőszakol" érzelmileg. Nem mindig tudunk találkozni. Hetente szoktunk kb 1szer,mert elmondása szerint általában mindig sokat kell dolgoznia,vagy épp elfoglalt/más dolga van. Messengeren általában mindig beszélünk,de mostanában már nem keres annyit,mint azelőtt,és van ha én nem írok neki,akkor ő egyáltalán nem ír,pedig én úgy érzem nem tettem semmi rosszat,amiért ezt érdemlem. Az érzéseiről sem beszél soha,ha rákérdezek egy komolyabb kérdésre,egyszerűen nem válaszol. Amúgy tényleg sokat dolgozik (reggeltől-estig.) szinte minden nap. De folyamatosan elérhető facen,és nem ír,vagy ha ír is,már nem olyan kedveseket mint ezelőtt. :( Én eddig úgy éreztem szeret,de most már kezdem azt érezni,hogy csak kihasznál. Pedig néha vannak olyan kedves röpke pillanatai,amik hatalmas reményt adnak,hogy még lehet jó minden köztünk,de inkább a legtöbbször azt érzem,hogy csak néha vagyok jó arra,hogy ágyba vigyen. Én nagyon szeretem őt,de én mindig is egy normális kapcsolatra vágytam,és nem akarom,hogy csak szórakozásra keljek neki.

Szerintetek lehet hogy ettől függetlenül szeret,csak nem akar az érzéseiről beszélni? Vagy tényleg csak kihasznál? :(

Kérem valaki írja meg ha volt hasonló helyzetben, én ezt már nem bírom,én őt nagyon szeretem,mit kellene tennem?



2018. febr. 22. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"de én mindig is egy normális kapcsolatra vágytam"


Akkor miért nem olyat kerestél? Ja bocs mert ő keresett, te nem...

2018. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Talán nem apucival kellene kikezdened, hanem egy korodbelivel
2018. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Miért viselkedik így velem?"


Mert 20+ év korkülönbség van köztetek. Röviden. Hosszabban kérésre kifejtem, de ez az oka.


"Vagy tényleg csak kihasznál?"


Igen.


"mit kellene tennem?"


1) megaszakítani vele mindennemű kapcsolatot

2) tanulni az esetből

3) többet nem kavarni 20+ éves emberrel.


Nagyon tömören teljesen más világ, mas alapok, tapasztalatok, célok és elvárások, kölcsönösen nem tudtok egymás problémáival, gondolat- és érzelmi világával azonosulni.


A kivételek (marha vannak, de mi a sztori vége?) csak erősítik a szabályt. Ne erőltesd.

2018. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hallgatok rád 3-mas válaszoló.. eltűnök az életéből,és nem kezdek többet idősebb pasival,ígérem. Köszönöm.
2018. febr. 22. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 szívesen. Ne haragudj, ha kioktatónak vagy erősnek tűnt. De remélem megfogadod.
2018. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Nem haragszom, teljesen igazad van. Szeretem,de már egy ideje azt érzem,hogy el akarok szakadni tőle érzelmileg,és sokkal jobb lenne ha eltűnnék az életéből.

Ez azért is nehéz,mert nekem ő volt az első,de persze igaz..butaság volt ennyire közel engedni egy nálam jóval idősebb férfit. Megbántam nagyon,és tanultam belőle. Megfogadom. Az érzelmek mögött tudom én is,hogy ez a legjobb döntés.

2018. febr. 22. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hetente 1szer????

Felesége van :D

2018. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs felesége.
2018. febr. 22. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, kérdező, de én is azt ajánlom, hogy maradj a korosztályodnál, 30 alatt. Nagyon nem egy az életszakaszotok egy idősebb férfivel, hiába vannak pillanatok, nem egyfelé tartotok.
2018. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kihasznal, keress vmi lelkesebb huszas pasit
2018. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!