Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy mondjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok nem bírok másra gondolni csak rá hogy mondjam neki el?

2018. febr. 23. 22:59
 1/5 Krecc15 ***** válasza:
70%
SZERETLEK RIBIIIII xd Nem amúgy ismerd meg,célozgass,de ne ronts rá
2018. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja beszélünk szóval azért ismerem
2018. febr. 23. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán pl kicsit nem baj ha makogósan is kezded, tök mindegy, csak legyél őszinte pl

"Nem is tudom, hogy kezdjek bele... Beléd szerettem." Amúgy én nem tudom, én nem szoktam szerelmet vallani, vagy pl mondd úgy, hogy te már többet érzel iránta

Meg ez nemtom,mennyire nyerő, hogy szeretnéd magasabb szintre emelni a kapcsolatotokat. De az simán mehet, hogy többet érzel már iránta, mint szimpla barátság, és nagyon sokat jelent ő neked igazából, és olyan jó, hogy ő van, hogy létezik. És nagyon fontos személy lett ő a számodra. És tényelg örülsz, hogy van.

2018. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Először szerintem puhatoloz kicsit arról, hogy ő mit érezhet.

Kérdezd meg tőle a kövi beszélgetés során, hogy ő gondolkozott e már azon, hogy talán több is lehetne közöttetek. Ne ezzel kezd a beszélgetést szerintem, hanem úgy valamikor hozd föl. Nyugodtan hozzáteheted, hogy te is gondolkodtál ezen, de kíváncsi vagy az ő véleményére is.Érdemes lehet még hozzátenni, ha egy félénkebb lányról beszélünk, hogy őszintén mondja el, tét nélkül.

Ha szerencséd van és ő is érez irántad valamit, és el is mondja, akkor rögtön tudsz rá mondani valamit. Ne vallj rögtön szerelmet, mert az lehet, hogy megriasztja őt. (Hívd el randizni, töltsetek együtt annyi időt, amennyit tudtok (személyesen, nem csak virtuálisan) és kialakul szépen.)

Ha sajnos mégsincs nála szerencséd, akkor sem fogod magad kínosan érezni és az ő részéről se lesz kínos. Olyan lesz, mintha feldobtál volna egy kérdést/témát és beszéltetek róla, de semmi konkrétabb megnyílvánulásod nem volt.

Hajrá, szurkolok neked! :)

2018. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért akarja mindig mindenki elmondani, ha még azt se tudja, hogyan mondja el??? :-O


Ne mondd el! Ha tényleg szereted, anélkül is rá fog jönni, nem hülye. Majd akkor mondd el, amikor már nem lesz kérdés, hogy hogyan mondd el. Akkor majd jön magától, meg fogod érezni, hogy mikor olyan a helyzet, hogy na, most elmondhatod.

2018. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!