Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebi006 kérdése:

Mit csináljak ha megtetszett egy lány, de még is csak pár napig voltam abban a nagy szerelemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mit csináljak akkor ha csak pár napig voltam abbam a nagy szerelemben és másnap reggel fel keltem és mintha elszakították volna az érzést? De nagyon akarnák szerelmes lenni a lányba. Igazából csak egy hete kezdtünk beszélgetni! A lánynak tetszem de ő sem érez még szerelmet.

2018. febr. 5. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még tetszik, akkor folytasd vele a kapcsolatodat. Ha már hosszabb ideje ismered, akkor tudni fogod, hogy mit érzel iránta pontosan. A szerelem pedig múlandó, néha előtör az emberből, máskor pedig, mintha nem is lett volna.
2018. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az lehetséges hogy ha vele leszel/beszélgetsz akkor majd kialakul a szerelem.

Van egy fiú aki több mint tetszik de nem tudom hogy szerelmes vagyok belé.

Először észre se vettem de amikor elkezdett velem kedvesebb lenni, úgy viselkedni mintha érezne valamit irántam elkezdett tetszeni. És azóta egyre erősödik ez az érzés.

2018. febr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azon vagyok hogy megsimerjem jobban őt,és szerintem ő is!
2018. febr. 6. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerjétek meg egymást jobban, beszélgessetek. Előbb- utóbb kialakul valami:)
2018. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandrisbp válasza:
Azóta már eljutottatok az általános iskola felső tagozatig??? Nagyon remélem....
2022. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!