Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet rájönni, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet rájönni, ha egy srácnak érzései vannak felém?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy srác. Nagyon. Engem pedig mindenki egy szókimondó, megmondom a magamét típusú lánynak ismer, ami igaz is, kivéve szerelem terén.

Próbálok kezdeményezni valamennyire, de nagyon bénának és esetlennek érzem magam, és nem akarok nagyon nyomulni, hátha kellemetlenül érintené.


Nagyon kedves, és érzem, hogy jók lennénk együtt, vannak közös témáink, hasonló a humorunk, én szeretek főzni, ő meg imád enni, azt hiszem, kedvel engem(szokott integetni, mosolyog, néha megkínál ezzel-azzal, nem zavarja, ha néha kicsúszik egy b+ a számon(vagy csak nem mondja:D) és akármilyen marhaságot követek el nem haragszik rám) . Tökéletes pár lehetnénk.


Viszont van egy kis bibi a sztoriban, mégpedig, hogy osztálytársak vagyunk, és elsős gimisek.

Nekem még sose volt komolyabb pasim(akivel csókig jutottunk volna), és szerintem(nem biztos)neki se barátnője.


A helyemben ti próbálkoznátok ezzel vagy hagynátok a fenébe?



2018. febr. 27. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Neked tetszik, de bénán mutatod ki az érzéseidet ezért nem tudod még válaszolni erre. Nem bunkóságból, de adj egyértelmű jeleket.
2018. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, és pl mik az egyértelmű jelek, mondjuk nálad?
2018. febr. 27. 19:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy néz rám, hogy csavargatja a haját, vagy folyton mosolyog rám. Esetleg az is lehet, hogy folyton keresi a társaságom.
2018. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ilyeneket én is csinálok, de mindeközben érzem magam baromi bénának, vagy, ha nem is ezalatt, akkor pedig utólag.
2018. febr. 27. 19:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem nyugodtan nyomulhatsz kicsit, nem fogja zavarni ha tetszel neki, sőt.... Amúgy most nem sértésből, de csak ha ennyi a közös bennetek, akkor nem lesztek tökéletes pár, az exemmel pl annyi minden közös volt, plusz kitaláltuk egymás gondolatait, egyszerre mondunk ki szavakat, de vagy napi 20x aztán mégis szétváltunk :) szóval elhamarkodott lenne ennyi idősen ilyet mondani, hogy "tökéletes pár".
2018. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,ha bénának érzed magad; csak valahogy juttasd el a tudatáig, hogy bejön neked. Szóval legyen tudatában annak. Nem baj, ha szégyellős vagy, mert még pl sosem csináltál ilyet eddig, vagy amúgyis. Nem baj. Még az esetlenkedés is lehet szimpatikus; aranyos, és nem próbálod megjátszani magad, és másnak mutatni, te ilyen vagy, neked így jönnek össze a dolgaid; téged így lehet elfogadni és szeretni, hogy ilyen pirulós vagy. Számomra szimpatikus lenne, ha a másik fél kezdeményezne is ,még ha bátortalan is, és nem is biztos magában. Akkor is, meg aranyos próbálkozás is lehet szimpatikus; szóval, hogyha szeretnéd őt, akkor folytasd:)
2018. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*hogyha szeretnéd őt párodul
2018. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*Ja meg azt csak látod, ha örül neked. :) Meg pl esetleg keresi a társaságod, hogy jó érzés neki veled lenni a közeledben lenni.
2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#5, ja kicsit tényleg túlzás volt ez a kijelentésem, de a kérdésírás hevében sikerült idefirkálnom, és úgy voltam vele, maradhat.

Egyébként van bennünk más közös is, de inkább ilyen apróságok, pl hogy ugyanaz a 2. nyelvünk(angolon kívül), hasonló hobbijaink vannak, mindkettőnk szemüveges...

2018. febr. 27. 22:37
 10/15 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, figyelj, ha összejöttök akkor lehet több közös dologra fog fény derülni :) Meg kell próbálni, ha megvan a kémia, akkor minden meg majd mint a karika csapás :)
2018. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!