Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet rájönni, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet rájönni, ha egy srácnak érzései vannak felém?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy srác. Nagyon. Engem pedig mindenki egy szókimondó, megmondom a magamét típusú lánynak ismer, ami igaz is, kivéve szerelem terén.

Próbálok kezdeményezni valamennyire, de nagyon bénának és esetlennek érzem magam, és nem akarok nagyon nyomulni, hátha kellemetlenül érintené.


Nagyon kedves, és érzem, hogy jók lennénk együtt, vannak közös témáink, hasonló a humorunk, én szeretek főzni, ő meg imád enni, azt hiszem, kedvel engem(szokott integetni, mosolyog, néha megkínál ezzel-azzal, nem zavarja, ha néha kicsúszik egy b+ a számon(vagy csak nem mondja:D) és akármilyen marhaságot követek el nem haragszik rám) . Tökéletes pár lehetnénk.


Viszont van egy kis bibi a sztoriban, mégpedig, hogy osztálytársak vagyunk, és elsős gimisek.

Nekem még sose volt komolyabb pasim(akivel csókig jutottunk volna), és szerintem(nem biztos)neki se barátnője.


A helyemben ti próbálkoznátok ezzel vagy hagynátok a fenébe?



2018. febr. 27. 18:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a válaszokat.<3
2018. febr. 27. 22:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Szívesen :) ha tudok még segíteni írj privátot nyugodtan!
2018. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#10, szerintem megvan, de lehet csak beképzelem, meg néha, mintha "úgy"(csillogó nagy szemekkel, enyhe mosollyal) nézne rám.

Meg mikor elköszönök, hogy 'Szia!', akkor, mintha többet várna(egyszer még valamikor december elején megöleltem, de nem esett neki valami jól, kb 1 hétig alig szólt hozzám), most meg mégis.

2018. febr. 27. 22:45
 14/15 anonim válasza:
Csak nyugi menj oda hozzá és beszelgess vele...
2018. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na? Azóta mi történt?
2022. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!