Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből lehet rájönni, ha...

Miből lehet rájönni, ha tetszem egy srácnak?

Figyelt kérdés

Nem felszedni akarom, mert pont hogy van barátom, hanem az esetleges félreértéseket elkerülni.

6-an vagyunk egy baráti társaságban, abból négy fiú és két lány.

A másik lány rengeteget lóg együtt a sráccal,mindig hülyéskednek, ölelgetik egymást, elvannak. A sráccal egyszer beszéltem, kb 5 percet, azóta viszont megváltozott a viselkedése irányomban.

Addig levegőnek nézett, most meg nem bír leakadni rólam. Sátorozni voltunk, hülyéskedős este, és csak úgy odahúzott magához az ölébe, és rátette a kezét a kezemre. &amikor a másik csaj mondta neki, hogy adja neki a telefonját, az innijét, meg így fél percenként valamit, mindig az volt a reakció, hogy "most nincs szabad kezem".

A csaj később rám szólt, hogy lel lehet akadni a srácról, mert belé szerelmes, nem belém. (A csajnak más a vőlegénye, de szeretné, ha mindenki belé lenne szerelmes, mert neki úgy kerek a világ.)

Utána egy hónap múlva találkoztunk.Akkor nem voltam épp a legjobb állapotomban (napszúrás). Vizes hajjal, smink nélkül kimentem a konyhába innivalóért, a srác azonnal felajánlotta, hogy ad nekem inni, de megköszöntem és elutasítottam. Meg egész este bámult.

Később odajött hozzám, odahozta az üveget, amiből ő ivott, hogy igyak én is (tea). Mire jó ez?


Hogy érdekelhetem, ha alig beszéltünk?


2014. jún. 18. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
jó egy baráti társaság egymást nyúzzátok :D
2014. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amugy onnan lehet rájönni hogy áll a faxa..:)
2014. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!