Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú osztálytársam, és nem tudom mit csináljak. Tippek?

Figyelt kérdés

Már azóta, mióta osztálytársak lettünk tetszett, és rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé. A legjobb barátnőm mondta, hogy látja, hogy szokott nézni (ez aztán értelmes mondta volt), és én is szoktam látni amikor ránézek hogy engem néz. Valamikor egymás előtt ülünk, és emiatt nem merek ránézni, de a szemem sarkából szoktam látni hogy néz. Mivel ehhez felénk vagyok (amúgy ha nem ezt nézzük elég perverz és szókimondó), ezért nem merek lépni. A legjobb barátnőmet megkértem, hogy kérdezze meg tőle, de emellett tudjuk, hogy hogy. Tippek arra, hogy hogy kérdezzem, és hogy tetszek e neki?

14/l


2018. febr. 28. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmet megkértem, hogy kérdezze meg, hogy tetszek e neki, de nem tudjuk, hogy hogy *
2018. febr. 28. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Adjál jeleket a fiúnak, hogy ő neked bejön. Elég ehhez egy szép mosoly, ha sokat mosolyogsz rá és persze csak termeszétes mosollyal teszed ezt, akkor hamar kifog alakulni benne a kép, hogy valószínű, hogy szimpatikus ő neked. Esetleg bármilyen sulis program után megkérheted, hogy kísérjen haza, "mert unsz egyedül hazamenni". Vagy csak egy osztálykiránduláson kérd meg, hogy üljön melléd.
2018. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. febr. 28. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Kezit csòkolom Vanda

Kèrem ne ilyen tapasztalatlan kisgyermeket akarjon pàrjànak. Mèg beszèlni sem tud szerencsètlen,hagyd a fenèbe. Ha ennyire nem szereti az egyedüllètet,egy idősebb tapasztaltabb fèrfivel ismerkedjen.

De elèg ebből a hülyèskedèsből,a mondanivalòm lènyege az,hogy hagyja ott azt a beszèlni sem tudó idegroncs kisgyermeket ès jöjjön a pènzes,tapasztalt,erős katonaemberhez.

Talàlkozzunk valahol,ha eljön,ajàndèka egy deàkferibàcsi.

2018. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!