Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú osztálytársam, aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy hogyan kezdeményezzek. Tippek?

Figyelt kérdés

Február óta elkezdtem érezni egyfajta szimpátiát iránta, de hogy őszinte legyek, nem igazán foglalkoztam ezzel az érzéssel. Megpróbáltam tudomást sem szerezni róla, mert úgy voltam vele, hogy úgysem lenne kölcsönös. Aztán, pedig az idő múlásával azt vettem észre, hogy állandóan bámul engem. Először annak tudtam be, hogy csak képzelődök, hiszen ilyenkor hajlamos az ember ilyenekre. Viszont... Pár nap alatt annyiszor néztünk egymás szemébe, hogy én már majdnem teljesen biztos lettem abban, hogy ez kölcsönös. Rengeteg dolog történt pár nap leforgása alatt. Többször is rajtakaptam azon, hogy néz. A testbeszéde is azt mutatja, hogy vonzódik hozzám, csak szerintem nincs elég bátorsága ahhoz, hogy beszéljen velem, vagy bármi olyan, ami kezdeményezésnek tudható be. Csak szemezünk hetek óta, de semmi olyan nem történik, ami ezen a helyzeten változtatna. Néha mosolyog is rám, hallottam már vissza, hogy csinosnak és jó embernek tart, valamint Facebook-on beszívezte a tevékenységemet. Minden jel arra utal, hogy végre valaki viszont érez, de az az egy gond van, hogy egyikünk sem lép. Mitévő legyek? Lépjek én, mint lány, vagy várjam meg, hogy Ő szedje össze magát? Én úgy érzem, hogy már nem bírom sokáig nélküle, annyira belezúgtam. Szeretnék vele lenni. Ilyen még nem volt velem, és nem tudom, hogy hogyan kezeljem a helyzetet. Nagyon örülnék az értelmes, tapasztalt emberek válaszainak! Köszönöm! :)

15/l



2017. ápr. 29. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gaz ha a lany kezdemenyez. Irj ja fb-n szervezzetek egy talalkat ha tenyleg erez irantad vmit akk tortenni fog vmi. Nekem ez bevalt most lessz talalkam. Amugy iserem ezt az erzest hogy nem birom nelkule sokaig most pont igy vagyok en is.
2017. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dönts és csókold meg
2017. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!