Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar most vajon tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar most vajon tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megismerkedtem egy sráccal.Beszélgettünk aztán taliztunk..minden jó volt megcsókolt megfogta a kezem..ilyen álombeli volt az egész.. aztán egy kis idő mulva felajánlotta,hogy aludjak nála.Én először nem akartam belemenni,de mondta hogy ezálltal erősödik a kötelék így végül belementem.Volt egy kiváló esténk,mindkettőnknek eddigi legjobb.Aztán utána rögtön talit kért meg írt utána.Aztán valamelyik nap féltékeny lett mert észrevette,hogy írt nekem 2srác és mondta,hogy biztos csomó palim van meg miert nem mondom senkinek hogy ő van..én erre azt válaszoltam mert hogy nem tudom ezt hogy nevettük ami kettőnk közt van meg hogy nem tudom ő mit akar..erre az volt a válasza,hogy kapcsolatot szeretne,de előtte kavarjunk.Ez mit jelent?



2018. márc. 4. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
istenem...nem egyértelmű? jól elszúrtad amúgy
2018. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rip
2018. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miert szurtam volna el? H nem akarna tolem semmit akkor nem keresne es nem feltekenykedne🤔
2018. márc. 4. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
három gyönyörűszép fiúgyermeket akar, akik majd közül majd a legkisebb fog megküzdeni a tizenkétfejű sárkánnyal, hogy elnyerje a királykisasszony kezét. és boldogan élnek majd, míg meg nem halnak.
2018. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Normalis valaszok?
2018. márc. 4. 15:17
 6/7 anonim válasza:
100%
A 4. az normális válasz volt...
2018. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Vagy csak kegyedről le szeretné szedni a bugyit, és meleget szeretne tenni az ön hasába (gyerek) és utánna szívélyesen lekoptatni kegyét :) (remélem kedvesen fogalmaztam :)
2018. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!