Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják egyfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyfajta párkapcsolati szándéknak a puszta érdeklődést sok esetben?

Figyelt kérdés

Számomra fontos hogy új embereket ezáltal élethelyzeteket és látásmódokat ismerjek meg :) Így sokszor kérdezek. Viszont a férfiak többsége ennél sokkal többet lát bele.Pedig az elején elmondom, hogy kiváncsi vagyok rá mint ember, nem úgy mint "párjelölt". Szomorú hogy ez a minimális törődést és érdeklődést oly ritkán kapják meg az emberek. Talán pont emiatt ezt egyértelmű párkapcsolati szándéknak tekintik.

Szerintetek még mi lehet ennek az oka? Szerintem nem bűnös dolog hogy vágyok beszélgetésre másokra és nem feltétlen párkapcsolatra. Talán én gondolkodok éretlenül?

22L



2017. dec. 14. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán agyturkálónak tanulsz?
2017. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán jó ezt az elején tisztázni hogy csak sima fecsegés és nem akarsz semmit, de ő attól még nagy eséllyel akarni fog.
2017. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem dehogy :d

Szeretek tanulni és bővíteni a világnézetem mert eléggé burokban nőttem fel.

Minden esetben az elején tisztázom de vhogy mindig többet akarnak

2017. dec. 14. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennek annyi az oka, hogy talán fiatal korod révén még nem tapasztaltad, de átlagban az emberek (nők) nem szoktak csak úgy érdeklődni idegen emberek iránt, hogy megismerjék. Például én sem. Ha (bár én nő vagyok) irányomban is intenzív érdeklődést mutatnál, még lehet adott esetben én is azt hinném leszbi vagy, már elnézést :D Persze ez baromira függ hogy pontosan milyen a testbeszéded, mennyire intenzív az az érdeklődés, és hol milyen környezetben történik ez.

32 évesen 10 év plusz tapasztalattal mögötted, már pontosan tudni fogod mire hogy reagál egy férfi, akkor már célzottan is tudod irányítani, hogy mit akarjon a férfi ;)

2017. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Burokban?
2017. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze 10 év tapasztalat sokat jelent.

Nagyon sok előítéletet gyűjöttem gyerekkoromban és anyuék kis zárt világában nődögéltem.


Erre rádöbbentem, azóta tudatosan igyekszek ezeket leküzdeni

2017. dec. 14. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Példabeszédek Könyvét kezdetnek.
2017. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy mások miért gondolják, azt nem tudom, de hogy én nem gondolnék bele ilyet ha egyszer az elején tisztázod, az is biztos... :D Én is szoktam csak úgy barátkozni lányokkal, párjelöltség nélkül. Szerintem sincs benne semmi különös, de valóban értették már félre nálam is.
2017. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert sok lány igy viselkedik.
2017. dec. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szintén nagyon szeretek embereket megismerni mondjuk mostanában inkább csak azok iránt érdeklődöm akiket én is érdemlek.

Nem túl jó a dolog, hogy ha viszonzatlan.


16L

2017. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!